Курс підготовки до ЗНО з хімії

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора😊

Отримати консультацію

ЗНО з хімії серед школярів вважається одним з найскладніших випробувань при вступі у ЗВО України. Пороговий бал з цього предмету зазвичай не досягають в середньому 14% учнів, а у 2017 році цей показник досягнув аж 19%. Уявіть, майже п’ята частина всіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання з хімії не досягли мінімального прийнятного результату, і, відповідно, не можуть конкурувати з іншими при вступі в омріяний ЗВО. Більш того, кількість завдань у тесті з хімії (52 завдання) набагато більша, ніж у тестах з інших точних наук.

ЗНО з хімії є обов’язковим або альтернативним для вступу на більшість спеціальностей з природничих наук, зокрема, хімії, біології та біотехнології, екології, медицини та фармацевтики, агрономії тощо.

На виконання тесту ЗНО з хімії відводиться 150 хвилин. При цьому випускників очікують завдання трьох різних форм – тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді серед чотирьох запропонованих варіантів (34 питання), завдання на встановлення відповідності (4 завдання), а також 14 задач, у яких необхідно виконати числові розрахунки.


Триває набір у групи ЗНО 2021 з хімії!

Розклад сформованих груп:

Метро Харківська

Група Час
1 група ПН-ЧТ 19:15

Метро Мінська

Група Час
1 група ПН-СР 19:15


Підготовка до ЗНО в Академіці – це:

Доступні та структуровані пояснення

Замість купи виключень із купи правил ми даємо лише кілька зрозумілих правил, за якими відбуваються реакції. І це дійсно працює! Вже за кілька занять школярі відчувають, що легко пишуть 90% рівнянь реакцій, які зустрічаються в ЗНО з хімії. Інші 10% – справа практики.

Орієнтованість на вашу мету

Якщо вам необхідно написати тест ЗНО з хімії на високий бал, але ви обрали не хімічну спеціальність, викладачі Академіки зможуть надати всю необхідну інформацію структуровано й зрозуміло. Якщо ж ваша мета – вступ на хімічну спеціальність, то ґрунтовні знання, отримані в Академіці, і навички стануть вам у нагоді при навчанні на першому курсі ЗВО.

Наочність та зв’язок з реальністю

Вам важко запам’ятовуються кольори індикаторів, чи, можливо, ви плутаєте продукти взаємодій амфотерних сполук? А може, вам важко запам’ятати реакцію срібного дзеркала – основну якісну реакцію в органічній хімії для ЗНО – бо ви ніколи її не робили? Це можна зазубрити… В Академіці учні проводять досліди з тем, які є більш складними для запам’ятовування.

Використання інтерактивних платформ

Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet.

Можливість обрати формат навчання

Заняття відбуваються у наших офісах біля м. Харківська і м. Мінська та онлайн. Можна обрати найзручніший для вас варіант!

Адаптивність навчання

У випадку посилення карантинних заходів ми без проблем організуємо перехід на дистанційне навчання без втрати якості навчального процесу.

Максимальний результат

Ми вже знаємо всі секрети ЗНО, і знаємо, як допомогти вам отримати свій максимальний результат на тесті ЗНО з хімії. +40 балів – середній прогрес наших учнів порівняно зі вступним тестом.

Середній прогрес наших учнів
+40 балів

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора 😊

Отримати консультацію

Як відбуваються заняття?

Підготовка до ЗНО в Академіці відбувається в групах до 8 чоловік та включає в себе вивчення усіх тем й опрацювання усіх типів завдань, передбачених програмою ЗНО. Є можливість навчатися аудиторно в наших відділеннях біля м. Харківська та м. Мінська, а також онлайн з будь-якого населеного пункту України.

На кожному занятті учні отримують друковані роздатки, що містять теоретичну та практичну частину, тому основний час на занятті приділений не переписуванню інформації в зошит, а розбору нового матеріалу та вирішенню тестових завдань та задач. Таким чином, учні протягом року вчаться швидко та ефективно виконувати тестові завдання та правильно розраховувати час протягом написання самого тесту.

Зважаючи на збільшення кількості задач, що потребують розрахунків, цього року та урізноманітнення їх типів, ми перерозподілили навчальний час, щоб приділяти більше уваги розумінню підходу до вирішення того чи іншого завдання, а також до визначення правильного шляху до його розв’язання.

Кожного року програма ЗНО зазнає змін, додаються нові теми, дещо зникає з переліку необхідних питань. Зазвичай нові теми є непростими, особливо, якщо раніше на це не зверталася достатня увага. Ми пояснюємо легко і зрозуміло такі речі. Досвід наших викладачів дозволяє відчути, які питання з теми можуть дійсно стати проблемними для наших учнів, і які типи питань з нової теми можуть зустрітися на тесті ЗНО.

Окрім надання якісних, ґрунтовних знань ми тренуємо вміння наших учнів працювати з тестами. Помилки з неуважності – це систематична проблема багатьох учнів. Ми допомагаємо учням виховати в собі уважність, і досягти 200 балів на тесті ЗНО.

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора 😊

Отримати консультацію

Матеріали

Не потрібно купувати жодних посібників для підготовки до ЗНО з хімії! Ми розробили власну систему конспектів та блоків тестових завдань з усіх тем, і на кожному уроці учень отримує власний роздрукований набір матеріалів!

Ціни та тривалість

Підготовка до ЗНО
біля м. Харківська
Тривалість:
вересень-травень
Періодичність:
2 рази/тиждень, 90 хв
Вартість:
1800 грн./місяць
Підготовка до ЗНО
біля м. Мінська
Тривалість:
вересень-травень
Періодичність:
2 рази/тиждень, 90 хв
Вартість:
2000 грн./місяць
Підготовка до ЗНО
онлайн
Тривалість:
вересень-травень
Періодичність:
2 рази/тиждень, 90 хв
Вартість:
1800 грн./місяць

студенти та випусники кращих ВНЗ та ЗВО країни

Наші викладачі

Наші викладачі – це найкращі студенти, аспіранти та випускники топових ЗВО Києва. Ми впевнені в наших викладачах, адже кожен із них пройшов 3-етапний відбір із конкурсом 11,2 претенденти на місце.

Бассараб Злата

Хімія – 198

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Хімічний факультет

Перелік предметів

Питання/відповіді

Як записатися?

1. Залиште свою заявку на сайті.
2. Пройдіть безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань.
3. Отримайте безкоштовну консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі.
4. Оберіть зручний для себе розклад.
5. Розпочніть заняття в Академіці.

Долучитися до курсу можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань.

Якщо учень пропустив заняття, чи є можливість відпрацювання?

Якщо учень пропустив заняття, є можливість вивчити пропущену тему разом з іншою групою. У випадку, якщо учень не може відвідати відпрацювання за запропонованим розкладом, він самостійно опрацьовує матеріал, а потім отримує індивідуальну консультацію викладача з цієї теми.

Як контролюється навчальний прогрес учня?

Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Після зрізів кожен учень отримує відгук про помилки, зроблені у тесті та поради, як їх уникнути у майбутньому. Навесні учні пишуть фінальний зріз у форматі пробного ЗНО.

Після проходження усієї теорії на останніх заняттях відбувається симуляція ЗНО, щоб максимально наблизити учнів до умов складання тесту. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.

Пов'язані матеріали

Як вчити вірші?
​Знову задали вивчити вірш на домашку? Так, вчити вірші — не завжди цікаве заняття. Але, знаючи деякі правила, ти зможеш читати далі
6 найпоширеніших помилок у ЗНО з математики
З року в рік завдання ЗНО з математики здаються абітурієнтам все складнішими. Хоч на сам тест учні приходять, здавалося б, читати далі
Поради поліглота, або як вивчити іноземні мови
Люди, які володіють двома-трьома іноземними мовами, викликають повагу, п’ятьма-шістьма – заздрість, а як щодо десятків мов? Такі особи розглядаються як читати далі