Курс підготовки до ЗНО з фізики

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію

  Отримати консультацію
  Фізика

  Сертифікаційна робота ЗНО з фізики складається з 38 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань). Загалом на тест відведено 180 хвилин.


  МИ ВІДНОВИЛИ НАВЧАННЯ ДИСТАНЦІЙНО! ПІДГОТОВКА ДО НМТ 2022! Заняття для 5-11 класів.


  Ми, освітяни, маємо важливу місію зараз – зберегти доступ до якісних знань! Ми є опорою для наших учнів, і саме тому ми працюватимемо із ще більшою жагою попри все! Незважаючи на те, що фізика не є предметом, що входить до НМТ, ми вважаємо, що це базова наука, знання з якої мають бути на найвищому рівні. А отримання знань з фізики з Дар’єю Зарембою науковицею, консультантом рубрики з фізики сніданків з 1+1 та викладчки ВШО буде цікавим та пізнавальним. Наші діти ще стануть колонізаторами Марсу 🙂 Залишайте заявку та долучайтесь до вивчення фізики.

  Також ви можете записатися в групи інтенсиву з предметів, що входять до НМТ.


  Підготовка до ЗНО в Академіці – це:

  Цікаві та зрозумілі пояснення

  Ми досліджуватимемо світ крізь призму фізичних процесів, дізнаватимемось, як і чому відбуваються ті чи інші явища, а рівняння стануть лише допоміжним засобом для формування цілісної картини реальності. Саме зустріч з фізикою “віч-на-віч” і демонстрація її дії допоможуть осягнути всю програму ЗНО з цього предмету.

  Використання інтерактивних платформ

  Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet.

  Практична робота

  Окрім розв’язання тестів, ми використовуємо фізичні онлайн-моделі (PhET Interactive Simulation) та досліди для наочності розглядуваних тем.

  Безкоштовний доступ до усіх навчальних матеріалів

  Учні кожної групи отримують посилання на мультимедійні матеріали, що були використані на занятті. База поповнюється протягом навчального року по мірі розгляду теорії. Окрім цього, викладач надає посилання на додаткові онлайн ресурси, аби зацікавити учнів конкретною темою, що вивчається.

  Адаптивність навчання

  У випадку посилення карантинних заходів ми без проблем організуємо перехід на дистанційне навчання без втрати якості навчального процесу.

  Моніторинг прогресу учня

  Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача.

  Середній прогрес наших учнів
  +60 балів

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію😊

  Отримати консультацію

  Історії успіху

  Маскайкіна Антоніна, Фізика – 179, українська мова та література – 197

  «Академика» это не «просто курсы с подготовки к ЗНО». Это семья. Место, в котором тебя примут и не осудят. Маленький мир возле метро, который не отпустит тебя никогда.

  Ещё в 10 классе я знала, что буду готовится к экзаменам тут, и не прогадала! Люди, с которыми я тут познакомилась, надеюсь, останутся со мной на всю жизнь. Никогда бы не подумала, что физика может быть настолько захватывающей. Я пришла сюда совсем без знаний элементарных законов, а сейчас свободно могу рассказывать друзьям о чудесах, которые происходят в мире с физической точки зрения. За 9 месяцев я научилась грамотно писать и разговаривать на украинском без зубрёжки.

  Главным критерием обучения для меня было получение удовольствия от процесса. И я получила даже больше. «Академика» – это место силы. Любви и понимания. Тут нет отношений «ученик-учитель». Тут всё равны. Все достойны знаний, которые поглощают. Тут можно и даже нужно делать ошибки, потому что только так растёшь.

  Даша Заремба и Алина Костюченко достойны намного большего, чем слов благодарности. Если бы я могла ещё раз пойти учится в «Академику», я бы это сделала. И ещё раз, и ещё….и так до бесконечности.

  Як відбуваються заняття?

  Підготовка до ЗНО в Академіці відбувається у групах до 8 людей та включає у себе вивчення усіх тем і опрацювання усіх типів завдань, передбачених програмою ЗНО.

  Кожне заняття складається з теоретичної та практичної частин. На першій викладач пояснює нову тему, на другій – біля дошки відбувається розв`язок учнями з колективним обговоренням та/або самостійне вирішення тестів з подальшою перевіркою.

  Усі завдання, що пропонуються учням до розв`язання по кожній з тем, взяті з ЗНО попередніх років, тож по закінченню курсу учні мають опрацьованими завдання щонайменше всіх попередніх основних та додаткових сесій.

  У 2020 році наша викладачка Дар’я Заремба брала участь у записі уроків для Всеукраїнської школи онлайн. Пропонуємо переглянути її урок:

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію😊

  Отримати консультацію

  Онлайн-заняття

  Групові онлайн-заняття відбуваються на платформі Zoom з використанням графічних планшетів. Поєднання таких інструментів відтворює атмосферу аудиторного заняття, а використання нашими викладачами різноманітних онлайн-інструментів для вивчення теорії та виконання вправ (Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet тощо) залучає учнів у процес навчання та робить кожну хвилину уроку ефективною.


  На курсі наші учні:

  1. опрацюють усі типи завдань, що передбачені програмою ЗНО
  2. навчаться визначати, якого фізичного закону стосується подана задача за парою ключових слів
  3. дізнаються алгоритми розв`язку задач на кожну з тем
  4. не зазубрюватимуть формули, а опанують їх через зв`язок з реальними явищами та мнемонічні правила.
  5. навчаться співставляти прізвища видатних фізиків з їхніми відкриттями і винаходами
  6. розберуться з принципами роботи як Wi-Fi-ю, так і ядерного реактора
  7. отримають знання з фізики, що будуть корисними та актуальними й після складання ЗНО

  Матеріали

  Не потрібно купувати жодних посібників для підготовки до ЗНО з фізики! Ми розробили власну систему конспектів та блоків тестових завдань з усіх тем і на кожному уроці отримує власний роздрукований набір матеріалів! Приклад конспектів з фізики:

  Ціни та тривалість

  Підготовка до ЗНО
  біля м. Харківська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  2100 грн./місяць
  Підготовка до ЗНО
  біля м. Мінська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  2100 грн./місяць
  Підготовка до ЗНО
  онлайн
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  2100 грн./місяць

  студенти та випусники кращих ЗВО країни

  Наші викладачі

  Наші викладачі – це найкращі студенти, аспіранти та випускники топових ЗВО Києва. Ми впевнені в наших викладачах, адже кожен із них пройшов 3-етапний відбір із конкурсом 11,2 претенденти на місце.

  Заремба Дар’я

  Фізика-190

  Національний університет «Києво-Могилянська академія»

  Факультет природничих наук

  Перелік предметів

  Питання/відповіді

  Як записатися?

  1. Залиште свою заявку на сайті.
  2. Пройдіть безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань.
  3. Отримайте безкоштовну консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі.
  4. Оберіть зручний для себе розклад.
  5. Розпочніть заняття в Академіці.

  Долучитися до курсу можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань.

  Якщо учень пропустив заняття, чи є можливість відпрацювання?

  Якщо учень пропустив заняття, є можливість вивчити пропущену тему разом з іншою групою. У випадку, якщо учень не може відвідати відпрацювання за запропонованим розкладом, він самостійно опрацьовує матеріал, а потім отримує індивідуальну консультацію викладача з цієї теми.

  Як контролюється навчальний прогрес учня?

  Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Після зрізів кожен учень отримує відгук про помилки, зроблені у тесті та поради, як їх уникнути у майбутньому. Навесні учні пишуть фінальний зріз у форматі пробного ЗНО.

  Після проходження усієї теорії на останніх заняттях відбувається симуляція ЗНО, щоб максимально наблизити учнів до умов складання тесту. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.

  Чи варто записуватися на курс, якщо в учня відсутні жодні грунтовні знання з предмету?

  Так. Курс передбачає вивчення фізики від самих азів, тож попередні знання не є обов`язковими.

  Пов'язані матеріали

  Чат-боти, які допоможуть стати поліглотом
  Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня! Інтенсив в Академіці – це читати далі
  ЗНО з історії України: 10 правил виконання тестів з мапами
  Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня! Інтенсив в Академіці – це читати далі
  Стратегія підготовки до ЗНО: яких помилок варто уникнути вашій дитині
  Ваша дитина готується до ЗНО, але Ви відчуваєте, що щось йде не так? Давайте разом розберемо найпоширеніші помилки в підготовці читати далі