Про нас

Безмежно раді вітати Вас в нашому освітньому проекті “Академіка”! Якщо ви шукаєте заклад із максимально ефективною та цікавою моделлю навчання, спрямованою не лише на поліпшення шкільних знань, а й на розвиток учня як особистості та посилення його віри у власні можливості, тоді “Академіка” саме для вас!

Ми зібрали команду молодих спеціалістів, викладачів, які є студентами найкращих університетів країни. Всі викладачі пройшли 3-етапний відбір, середній конкурс на посаду викладача в “Академіці” – 11,2 чол. на місце. Їхня перевага не лише в на відмінно складеному ЗНО, а й у беззупинному особистому розвитку під час стажувань за кордоном, участі в літніх школах, наукових конференціях. Вони молоді й активні, а тому легко знаходять спільну мову з учнями.

“Академіка” – не просто курси! Це сучасний освітній проект, де впроваджуються новітні методики викладання. Для нас дитина – рівноправний учасник навчального процесу. Наші викладачі не змушують дитину завчати теорію, а показують, як вивчене застосовується на практиці.

Ми піклуємося про майбутнє кожного учня! “Академіка” регулярно організовує екскурсії до міжнародних компаній PetCube та Grammarly, ознайомлює з надсучасним навчальним центром для програмістів UnitFactory, концепцією бізнес-кейсів, українськими та закордонними молодіжними проектами. Ми регулярно проводимо заходи з популяризації науки, виступаємо в школах, організовуємо навчальні квести, відвідуємо міста України.
З 2014 року ми відшліфовуємо форму подачі матеріалу та його зміст. Ми відчуваємо потреби сучасного школяра! Стимулюємо думати та аналізувати!

Якщо ви готові до разючих змін – не зволікайте! Приєднуйтесь до команди “Академіки”!