Курс підготовки до ЗНО з математики

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію

  Отримати консультацію
  math lesson

  ЗНО з математики є обов’язковим з 2022 року для закінчення школи і необхідним для вступу на ряд технічних, економічних і медичних спеціальностей. Тому важливо якісно підготуватися до складання тесту. Учням пропонуються завдання чотирьох типів:

  • завдання з короткою відповіддю (з вибором однієї правильної відповіді),
  • на встановлення відповідності,
  • з короткою відповіддю (де потрібно записати лише відповідь до задачі)
  • і з розгорнутою відповіддю (де також оцінюється “математична грамотність”).

  Зауважимо, що цього року ЗНО з математики є дворівневим. Для учнів, які вивчали цей предмет протягом року на рівні стандарту і не потребують його для вступу в університет, достатньо скласти ЗНО базового рівня. Така робота складається з 28 завдань, і на її виконання відведено всього 150 хвилин.

  Якщо ж математика необхідна для вступу в університет, то, незалежно від програми навчання у школі, складається ЗНО рівня стандарт та профільного рівня. Такий тест містить 34 завдання, на виконання яких відведено 210 хвилин.


  ПІДГОТОВКА ДО НМТ 2022!


  Триває запис в групи інтенсиву з математики. Програма стисло охоплює всю теорію та практику із найбільш значущих тем та уміщена в 24 заняття по 90 хв та 12 занять по 60 хв. Навчання триває до кінця червня. Гнучка система оплати.


  Підготовка до ЗНО в Академіці – це:

  Акцент на практиці

  З 2021 року до тестового зошиту додають усі основні формули за шкільний курс математики. Це означає, що ми переводимо свій фокус уваги з вивчення формул на розв’язання прикладних задач.

  Гнучкість у програмі курсу

  Ми приділяємо більше часу тим темам, які складніше даються учневі: чи то нові складні поняття, чи, навпаки, найпростіші задачі на обчислення, або ж оформлення розв’язань для відкритої частини тощо. Для кращого опанування теми завжди можна отримати додаткові завдання зі зворотним зв’язком щодо їх розв’язання.

  Використання інтерактивних платформ

  Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок.

  Можливість обрати формат навчання

  Заняття відбуваються у наших офісах біля м. Харківська і м. Мінська та онлайн. Можна обрати найзручніший для вас варіант!

  Адаптивність навчання

  У випадку посилення карантинних заходів ми без проблем організуємо перехід на дистанційне навчання без втрати якості навчального процесу.

  Моніторинг прогресу учня

  Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача.

  Середній прогрес наших учнів
  +60 балів

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора 😊

   Онлайн-курс “Власне висловлення на максимум”
   Географія
   Хімія
   Фізика
   Біологія
   Історія України
   Англійська мова
   Математика
   Українська мова та література

   Історії успіху

   Олег Дзюба, математика – 186, фізика – 179

   Академика это то место, где за 10 месяцев полностью поменялась моя жизнь. Если вы думаете, что какой-то предмет вам не дан, то вы глубоко ошибаетесь. Когда я только пришел, мой результат был 105 баллов и то только с божьей помощью (теорема косинусов это who?). 25 июня я написал ВНО на 186. Ребят, это именно те курсы, где не просто готовят к ЗНО, а создают новый образ мышления и дают полное понимание предмета.

   Ніколаєнко Елеонора, математика – 182, українська мова та література – 191

   Рік підготовки в академіці був надзвичайно продуктивним та наповненим позитивними емоціями! Я знала, що йду до найкращих викладачів, але вони навіть перевершили мої очікування. Весела атмосфера на заняттях, дружнє оточення, вірші Шевченка під біти, піца під час уроку – усе це про академіку. Можна довго писати про це прекрасне місце, але найголовніше те, що Аліна Костюченко – золота!❤️

   Гуць Вікторія , математика – 197, українська мова та література – 198, біологія – 197

   Я навчалася в «Академіці» три роки, тому можу впевнено сказати, що це не тільки надзвичайно круті курси, де працюють талановиті викладачі, які знають, як знайти підхід до кожної дитини й допомогти їй отримати найвищі бали, а це щось значно більше! Для мене «Академіка» – це місце, де кожен з учнів отримує можливість прожити ще одне маленьке життя, сповнене незабутніми враженнями, новими знайомствами й позитивними емоціями. Завдяки цьому «Академіка» назавжди зайняла особливе місце в моєму серці!

   Як відбуваються заняття?

   Підготовка до ЗНО в Академіці відбувається у групах до 10 людей та включає у себе вивчення усіх тем і опрацювання усіх типів завдань, передбачених програмою ЗНО.

   Учні вчаться швидко та ефективно виконувати тестові завдання, аби правильно розрахувати час протягом написання самого тесту. Особлива увага відведена роботі над завданнями з відкритою частиною: кожна письмова робота перевіряється викладачем з наданням індивідуального зворотного зв’язку.

   Також значну увагу приділяємо завданням з короткою відповіддю, кількість яких з цього року в ЗНО збільшилася (у той час, коли кількість тестів, які можна вгадати, зменшилася). Це той випадок, коли важливу роль відіграє уважність, тому ми прагнемо довести навик обчислень до автоматизму за допомогою інтерактивних ресурсів (зокрема, Kahoot, Quizlet).

   Просто знати формули – цього вже замало (вони і так будуть у тестовому зошиті). Усе більше завдань мають прикладний характер, тому ми ставимо собі за мету навчити наших учнів мислити і застосовувати різні способи розв’язання, аби в результаті отримати якомога більший запас ефективних “шаблонів” і уникати так званих “математичних лайфхаків” із соцмереж, які працюють тільки в окремих випадках, і лише вводять в оману.

   Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію😊

    Онлайн-курс “Власне висловлення на максимум”
    Географія
    Хімія
    Фізика
    Біологія
    Історія України
    Англійська мова
    Математика
    Українська мова та література


    Онлайн-заняття

    Групові онлайн-заняття відбуваються на платформі Zoom з використанням графічних планшетів. Поєднання таких інструментів відтворює атмосферу аудиторного заняття, а використання нашими викладачами різноманітних онлайн-інструментів для вивчення теорії та виконання вправ (Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet тощо) залучає учнів у процес навчання та робить кожну хвилину уроку ефективною.


    На курсі наші учні

    1. навчаться “читати” основні формули і виводити всі необхідні складніші із них
    2. зможуть швидко “перекладати” текстові задачі на мову математики
    3. навчаться аналізувати функції та будувати їхні графіки
    4. розрізнятимуть похідні і первісні та вмітимуть застосовувати їх для розв’язання задач
    5. будуть впевнені у правильності рисунків і виборі формул
    6. навчаться використовувати властивості й теореми геометрії для обґрунтування побудов
    7. навчаться розписувати задачі відкритої частини, використовуючи логічну структуру і коректні посилання на математичні факти
    8. дізнаються, “з якого боку підійти” до завдання з параметром, і чому його не варто боятися

    Матеріали

    Не потрібно купувати жодних посібників для підготовки до ЗНО з математики! Ми розробили власну систему конспектів та блоків тестових завдань з усіх тем, і на кожному уроці учень отримує власний роздрукований набір матеріалів! Приклад роздаткового матеріалу:

    Ціни та тривалість

    Підготовка до ЗНО
    біля м. Харківська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    2 рази/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    2100 грн./місяць
    Підготовка до ЗНО
    біля м. Мінська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    2 рази/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    2100 грн./місяць
    Підготовка до ЗНО
    онлайн
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    2 рази/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    2100 грн./місяць

    студенти та випусники кращих ЗВО країни

    Наші викладачі

    Наші викладачі – це найкращі студенти, аспіранти та випускники топових ЗВО Києва. Ми впевнені в наших викладачах, адже кожен із них пройшов 3-етапний відбір із конкурсом 11,2 претенденти на місце.

    Перелік предметів

    Питання/відповіді

    Як записатися?

    1. Залиште свою заявку на сайті.
    2. Пройдіть безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань.
    3. Отримайте безкоштовну консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі.
    4. Оберіть зручний для себе розклад.
    5. Розпочніть заняття в Академіці.

    Долучитися до курсу можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань.

    Якщо учень пропустив заняття, чи є можливість відпрацювання?

    Якщо учень пропустив заняття, є можливість вивчити пропущену тему разом з іншою групою. У випадку, якщо учень не може відвідати відпрацювання за запропонованим розкладом, він самостійно опрацьовує матеріал, а потім отримує індивідуальну консультацію викладача з цієї теми.

    Як контролюється навчальний прогрес учня?

    Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Після зрізів кожен учень отримує відгук про помилки, зроблені у тесті та поради, як їх уникнути у майбутньому. Навесні учні пишуть фінальний зріз у форматі пробного ЗНО.

    Після проходження усієї теорії на останніх заняттях відбувається симуляція ЗНО, щоб максимально наблизити учнів до умов складання тесту. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.

    Пов'язані матеріали

    Стратегія підготовки до ЗНО: яких помилок варто уникнути вашій дитині
    Ваша дитина готується до ЗНО, але Ви відчуваєте, що щось йде не так? Давайте разом розберемо найпоширеніші помилки в підготовці читати далі
    6 найпоширеніших помилок у ЗНО з математики
    Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня! Інтенсив в Академіці – це читати далі
    Усе, що треба знати про ЗНО з математики 2022
    Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня! Інтенсив в Академіці – це читати далі