Курс підготовки до ЗНО з англійської мови

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію

  Отримати консультацію

  ЗНО з англійської мови одне з найпопулярніших, проте найважчих для складання. Тому важливо якісно підготуватися до складання тесту. Робота складається з 59 завдань, розділених на 4 частини: “аудіювання”, “читання”, “використання мови” та “письмо”. Загалом на тест відведено 150 хвилин.


  МИ ВІДНОВИЛИ НАВЧАННЯ ДИСТАНЦІЙНО! ПІДГОТОВКА ДО НМТ 2022! Заняття для 5-11 класів.


  Ми, освітяни, маємо важливу місію зараз – зберегти доступ до якісних знань! Ми є опорою для наших учнів, і саме тому ми працюватимемо із ще більшою жагою попри все!
  Оскільки анлійська мова не є предметом, що входить до НМТ, ми переформатували курс. Зараз курс – це не про ЗНО, це комбінація роботи над опануванням граматики, лексики та розмовної англійської; робота з документами та написання мотиваційних листів. Спектр необхідних знань для сучасної людини. Залишайте заявку та долучайтесь до вивчення анлійської мови. Є вибір груп за рівнем та часом.

  Також ви можете записатися в групи інтенсиву з предметів, що входять до НМТ.


  Підготовка до ЗНО в Академіці – це:

  Цікаві та зрозумілі пояснення

  За роки успішної підготовки учнів до ЗНО ми з’ясували, як зрозуміло пояснювати складні граматичні теми та вивчати лексику з різноманітним тем.

  Різні методи навчання

  Навіть із одинадцятикласниками лексика додатково вивчається за допомогою пісень, відео та ігор. Викладачі також цікавляться інтересами учнів, тому підбирають теми, які були б корисними вивчати та дотичними інтересам учнів.

  Використання інтерактивних платформ

  Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet.

  Безкоштовний доступ до усіх навчальних матеріалів

  Учні кожної групи отримують посилання на мультимедійні матеріали, що були використані на занятті. База поповнюється протягом навчального року по мірі розгляду теорії. Окрім цього, викладач надає посилання на додаткові онлайн ресурси, аби зацікавити учнів конкретною темою, що вивчається. .

  Адаптивність навчання

  У випадку посилення карантинних заходів ми без проблем організуємо перехід на дистанційне навчання без втрати якості навчального процесу.

  Моніторинг прогресу учня

  Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача.

  Середній прогрес наших учнів
  +60 балів

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора 😊

  Отримати консультацію

  наші учні

  Історії успіху

  Анастасія Волосаєва, англійська мова -193

  Я навчалася в школі з поглибленим вивченням англійської, але прекрасно розуміла, що потрібно ходити на курси аби добре скласти ЗНО. І це справді допомогло, бо я склала ЗНО з англійської мови на 193. Після занять з Андрієм я маю не лише гарний результат, але і великий словниковий запас (словникові диктанти це його улюблені знущання над учнями)) Можу сказати навіть більше: я склала ЗНО з англійської краще, ніж всі золоті медалісти нашої школи і всі учні з паралелі.

  Валерій Мірошниченко, англійська мова – 194

  Ходив до репетитора, яка заявляла, що більше 180 не наберу. А посеред року вийшло так, що й без нього зостався. Друзі порадили “Академіку”, а потім мені дуже пощастило: потрапив у групу Андрія. Це класний чувак, який мотивує тебе вчитися (копняками🤣😉) та допомагає практично з усім. Він вивів на 194, хоча ще на початку року я про таке й не мріяв. Однак не забувайте, що вчитися самим теж тре, адже навіть найкращий викладач не підготує Вас без вашого ж на те бажання.

  Як відбуваються заняття?

  Підготовка до ЗНО в Академіці відбувається у групах до 8 людей та включає у себе вивчення усіх тем і опрацювання усіх типів завдань, передбачених програмою ЗНО.

  Протягом курсу учні опановують усі типи завдань. Ми працюємо над удосконаленням граматики, лексики, а також завданнями з частини “Використання мови”. Протягом року ми з учнями виконуємо завдання з аудіювання на різноманітні теми. Викладач коментує усі помилки учнів та пояснює, як їх уникнути.

  Завершальним етапом підготовки є написання творів. Учні отримують детальні інструкції і шаблони, як виконувати письмову частину. Після написання твору кожен учень отримує перевірений текст із коментарями і побажаннями від викладача. Після цього усі помилки обговорюються із учнями. Мінімальна кількість творів, написана учнями протягом курсу – 10 повноцінних власних висловлювань.

  На заняттях учні також обговорюють типові помилки групи, аби кожен не просто зміг виправити власні помилки, а і помилки колег.

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора 😊

  Отримати консультацію

  Онлайн-заняття

  Групові онлайн-заняття відбуваються на платформі Zoom з використанням графічних планшетів. Поєднання таких інструментів відтворює атмосферу аудиторного заняття, а використання нашими викладачами різноманітних онлайн-інструментів для вивчення теорії та виконання вправ (Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet тощо) залучає учнів у процес навчання та робить кожну хвилину уроку ефективною.


  На курсі наші учні:

  1. впевнено вживатимуть часи англійської мови та без проблем відрізнятимуть Past Simple від Past Perfect;
  2. розширять свій словниковий запас, знатимуть контекст вживання схожих слів;
  3. вивчать часто вживані фразові дієслова та знатимуть, як і коли правильно їх використати;
  4. знатимуть, які фрази треба використати у власному висловлюванні, щоб отримати максимум за твір;
  5. перестануть плутати вживання інфінітива та герундія і впевнено будуватимуть умовні речення;
  6. опрацюють усі типи завдань та вироблять свій алгоритм їх вирішення.

  Матеріали

  Не потрібно купувати жодних посібників для підготовки до ЗНО з англійської мови! Ми розробили власну систему конспектів та блоків тестових завдань з усіх тем і на кожному уроці отримує власний роздрукований набір матеріалів!

  Ціни та тривалість

  Підготовка до ЗНО
  біля м. Харківська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  2100 грн./місяць
  Підготовка до ЗНО
  біля м. Мінська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  2100 грн./місяць
  Підготовка до ЗНО
  онлайн
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  2100 грн./місяць

  студенти та випусники кращих ВНЗ та ЗВО країни

  Наші викладачі

  Наші викладачі – це найкращі студенти, аспіранти та випускники топових ЗВО Києва. Ми впевнені в наших викладачах, адже кожен із них пройшов 3-етапний відбір із конкурсом 11,2 претенденти на місце.

  Перелік предметів

  Питання/відповіді

  Як записатися?

  1. Залиште свою заявку на сайті.
  2. Пройдіть безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань.
  3. Отримайте безкоштовну консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі.
  4. Оберіть зручний для себе розклад.
  5. Розпочніть заняття в Академіці.

  Долучитися до курсу можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань.

  Якщо учень пропустив заняття, чи є можливість відпрацювання?

  Якщо учень пропустив заняття, є можливість вивчити пропущену тему разом з іншою групою. У випадку, якщо учень не може відвідати відпрацювання за запропонованим розкладом, він самостійно опрацьовує матеріал, а потім отримує індивідуальну консультацію викладача з цієї теми.

  Як контролюється навчальний прогрес учня?

  Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Після зрізів кожен учень отримує відгук про помилки, зроблені у тесті та поради, як їх уникнути у майбутньому. Навесні учні пишуть фінальний зріз у форматі пробного ЗНО.

  Після проходження усієї теорії на останніх заняттях відбувається симуляція ЗНО, щоб максимально наблизити учнів до умов складання тесту. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.

  Якщо учень склав вступний тест на низький бал, чи є шанс написати на 185+?

  Так, викладачі та методисти роблять усе можливе, аби учень отримав найвищий бал. Так, учень має доступ до усієї бази матеріалів, що розглядалися на курсі, отримує постійний відгук від викладача, а також вирішує усі типи завдань за усіма темами, що винесені на ЗНО. Але важливим фактором для успішного складання тесту є робота самого учня, а саме: відвідання усіх занять та систематичне виконання домашніх завдань.

  Пов'язані матеріали

  6 найпоширеніших помилок у ЗНО з математики
  Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня! Інтенсив в Академіці – це читати далі
  Нововведення у ЗНО-2022. Що треба знати, щоб підготовка до тестування була результативною?
  Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня! Інтенсив в Академіці – це читати далі
  Які ключові навички знадобляться вам для успішної кар’єри у будь-якій сфері?
  Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня! Інтенсив в Академіці – це читати далі