Курс підготовки до ЗНО з біології

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора😊

Отримати консультацію

ЗНО з біології є потрібним для вступу до університету на медичні та біологічні спеціальності. Наприклад, вступ на лікаря може на половину залежати від результату ЗНО з біології, тому важливо якісно підготуватися до складання тесту.
Робота складається з 50 завдань, серед яких

  • 38 тестів з вибором однієї правильної відповіді;
  • 8 завдань на відповідність;
  • 4 завдання на вибір трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей.

Загалом на тест відведено 150 хвилин.


Триває набір у групи ЗНО 2021 з біології!

Розклад сформованих груп:

Метро Мінська

Група Час
1 група ВТ 17:30
ЧТ 19:15


Підготовка до ЗНО в Академіці – це:

Цікаві та зрозумілі пояснення

За роки успішної підготовки учнів до ЗНО ми з’ясували, як зрозуміло та без втрат цінної інформації пояснювати всі теми з біології.

Використання інтерактивних платформ

Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet.

Безкоштовний доступ до усіх навчальних матеріалів

Учні кожної групи отримують посилання на мультимедійні матеріали, що були використані на занятті. База поповнюється протягом навчального року по мірі розгляду теорії. Окрім цього, викладач надає посилання на додаткові онлайн ресурси, аби зацікавити учнів конкретною темою, що вивчається.

Можливість обрати формат навчання

Заняття відбуваються у наших офісах біля м. Харківська і м. Мінська та онлайн. Можна обрати найзручніший для вас варіант!

Адаптивність навчання

У випадку посилення карантинних заходів ми без проблем організуємо перехід на дистанційне навчання без втрати якості навчального процесу.

Моніторинг прогресу учня

Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача.

Середній прогрес наших учнів
+50 балів

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора 😊

Географія
Хімія
Фізика
Біологія
Історія України
Англійська мова
Математика
Українська мова та література

Історії успіху

Вікторія Хоменко, ЗНО з біології – 192

Я відвідувала курси з біології і готувалася до ЗНО у Роми Трохимчука. Я хочу щиро подякувати йому за те, що дав знань більше, ніж школа за 11 років. Він реально один з найкрутіших вчителів, які мені траплялися. І, знаєте, з ним уроки абсолютно не проходили скучно. Я прийшла на курси з посередніми знаннями, але дуже добре їх підвищила.

Що хочу сказати про компанію “Akademika”? Спасибі за дружню, теплу атмосферу, яку ви тут створюєте. Тут тобі дадуть зрозуміти, що ЗНО – це нестрашно, це просто певний етап в твоєму житті. Тут я отримала круті лайфхаки, потрібні знання та вміння.

Чому тут круто? Тому що в тебе є компанія, група людей, яка так само йде до певного результату разом з тобою і класний вчитель, який постійно пише в Telegram: нагадує про домашні завдання і ділиться цікавою інформацією.

Як відбуваються заняття?

Підготовка до ЗНО в Академіці відбувається у групах до 8 чоловік та включає у себе вивчення усіх тем, їх повторення і опрацювання усіх типів завдань, передбачених програмою ЗНО. Вивчення тем триватиме орієнтовно до березня, після чого почнеться повторення й вирішення завдань ЗНО минулих років.

Частина завдань потребує не тільки знань з певної теми, а й уважного прочитання й розуміння. Через це учасники ЗНО часто допускають помилки на неуважність, тому учні Академіки навчаться, уважно читати завдання й розуміти, чого від них хочуть.

Особлива увага відведена розумінню біології. На уроках учні зрозуміють, як відбуваються процеси на всіх рівнях життя, навчаться аналізувати наведену в завданні ситуацію. Це можливо завдяки тому, що окрім пояснення тем та вирішення тестів, кожного уроку викладач проводить опитування, причому, якщо учень не може дати відповідь, викладач не просто йде далі, а підводить учня до правильної відповіді, що особливо важливо для того, щоб навчитися вирішувати завдання на логічне мислення. Оскільки в групі максимум 8 дітей, викладач може приділити увагу кожному учню, підібрати йому кілька питань, залежно від рівня знань.

Після домашнього тесту викладач аналізує роботу кожного учня та пояснює вирішення всіх, завдань, де були зроблені помилки. Викладач організовує діяльність так, щоб до кінця навчального року кожен учень знав відповіді на типові питання з усіх тем, що можуть трапитися на ЗНО.

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора 😊

Географія
Хімія
Фізика
Біологія
Історія України
Англійська мова
Математика
Українська мова та література

Наші успіхи

В 2020 році половина наших учнів склала ЗНО з біології на 190+. Також одна наша випускниця, Таран Анна, склала ЗНО з біології на 200 балів!

Наші учні отримують значно вищі бали з біології на ЗНО, аніж відповідні бали в школі!

Наші учні

  1. знатимуть, якими є наслідки нестачі того чи іншого гормону;
  2. зрозуміють, як працюють вакцини;
  3. вивчать зображення об’єктів, що трапляються на ЗНО;
  4. знатимуть, систематичне положення та особливості будови тварин і рослин, передбачених програмою;
  5. зрозуміють, чому фосфоліпіди формують мембрани, а білки набувають вторинної і третинної структури;
  6. опрацюють усі типи завдань та вироблять алгоритм їх вирішення.

Матеріали

Не потрібно купувати жодних посібників для підготовки до ЗНО з біології! Ми розробили власну систему конспектів та блоків тестових завдань з усіх тем і на кожному уроці отримує власний роздрукований набір матеріалів!

Ціни та тривалість

Підготовка до ЗНО
біля м. Харківська
Тривалість:
вересень-травень
Періодичність:
2 рази/тиждень, 90 хв
Вартість:
1800 грн./місяць
Підготовка до ЗНО
біля м. Мінська
Тривалість:
вересень-травень
Періодичність:
2 рази/тиждень, 90 хв
Вартість:
2000 грн./місяць
Підготовка до ЗНО
онлайн
Тривалість:
вересень-травень
Періодичність:
2 рази/тиждень, 90 хв
Вартість:
1800 грн./місяць

студенти та випусники кращих ВНЗ та ЗВО країни

Наші викладачі

Наші викладачі – це найкращі студенти, аспіранти та випускники топових ЗВО Києва. Ми впевнені в наших викладачах, адже кожен із них пройшов 3-етапний відбір із конкурсом 11,2 претенденти на місце.

Сковородка Маргарита

Сковородка Маргарита

Біологія – 200

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Інститут біології та медицини

Трохимчук Роман

Біологія – 198

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”

Перелік предметів

Питання/відповіді

Як записатися?

1. Залиште свою заявку на сайті.
2. Пройдіть безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань.
3. Отримайте безкоштовну консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі.
4. Оберіть зручний для себе розклад.
5. Розпочніть заняття в Академіці.

Долучитися до курсу можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань.

Якщо учень пропустив заняття, чи є можливість відпрацювання?

Якщо учень пропустив заняття, є можливість вивчити пропущену тему разом з іншою групою. У випадку, якщо учень не може відвідати відпрацювання за запропонованим розкладом, він самостійно опрацьовує матеріал, а потім отримує індивідуальну консультацію викладача з цієї теми.

Як контролюється навчальний прогрес учня?

Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Після зрізів кожен учень отримує відгук про помилки, зроблені у тесті та поради, як їх уникнути у майбутньому. Навесні учні пишуть фінальний зріз у форматі пробного ЗНО.

Після проходження усієї теорії на останніх заняттях відбувається симуляція ЗНО, щоб максимально наблизити учнів до умов складання тесту. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.

Чи буде на цьому курсі все зрозуміло дитині, що вчила біологію російською мовою?

Так, значна частина термінів однакові в обох мовах, а за потреби викладач дасть переклад незрозумілого слова. Варто також розуміти, що успіх на ЗНО з біології залежить не лише від знання термінів, а й від розуміння процесів, причинно-наслідкових зв’язків.

Пов'язані матеріали

Чат-боти, які допоможуть стати поліглотом
Кому б не хотілося мати персонального робота-помічника? Якщо ви хочете повноцінно зануритися у вивчення мов, вам допоможе мобільний додаток Telegram, читати далі
Біологія на 200: підбірка корисних ресурсів
Біологія – один з найцікавіших предметів у шкільній програмі! Не вірите? Пропонуємо підбірку корисних ресурсів, що зроблять вивчення біології дійсно читати далі
Досліди з хімії та біології для школярів
21 березня на базі “Академіки” було проведено досліди для учнів 6 класів, які доводять, що вивчати хімію і біологію можна читати далі