Курс підготовки до ЗНО з української мови та літератури

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора😊

Отримати консультацію

ЗНО з української мови та літератури є обов’язковим для закінчення школи та вступу до університету. Тому важливо якісно підготуватися до складання тесту. Робота складається з 58 завдань, розділених на 3 частини: “Українська мова”, “Українська література” та “Власне висловлення”. Загалом на тест відведено 180 хвилин.


Триває набір у групи ЗНО 2021 з української мови!

Розклад сформованих груп:

Метро Мінська

Група Час
1 група СБ-НД 11:45-13:30
2 група СБ-НД 13:30-15:15


Підготовка до ЗНО в Академіці – це:

Цікаві та зрозумілі пояснення

За роки успішної підготовки учнів до ЗНО ми з’ясували, як зрозуміло та без втрат цінної інформації пояснювати всі теми з української мови та літератури. Наші викладачі цікавляться позанавчальним життям учнів, а тому постійно шукають варіанти пояснення звичних тем ще більш зрозумілими для сучасного школяра способами

Використання інтерактивних платформ

Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet.

Безкоштовний доступ до усіх навчальних матеріалів

Учні кожної групи отримують посилання на мультимедійні матеріали, що були використані на занятті. База поповнюється протягом навчального року по мірі розгляду теорії. Окрім цього, викладач надає посилання на додаткові онлайн ресурси, аби зацікавити учнів конкретною темою, що вивчається. .

Можливість обрати формат навчання

Заняття відбуваються у наших офісах біля м. Харківська і м. Мінська та онлайн. Можна обрати найзручніший для вас варіант!

Адаптивність навчання

У випадку посилення карантинних заходів ми без проблем організуємо перехід на дистанційне навчання без втрати якості навчального процесу.

Моніторинг прогресу учня

Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача. А кожен учень отримує детальний відгук про власний прогрес та індивідуальні поради.

Середній прогрес наших учнів
+40 балів

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора 😊

Отримати консультацію

Історії успіху

Валерія Єжак, Українська мова і література – 190

Рік пролетів надто швидко, а з цим карантином ще швидше, ніж мені хотілося б. Курси української мови в “Академіці” зробили з мене Йоду-початківця, і, знаєте, це дуже круто! Алінка, дякую тобі за знання та мега крутий настрій щоразу. Учителі в “Академіці” не просто знають свою справу і викладаються на повну, вони стають вашими друзями, тими, хто у скрутну хвилину допоможе й підтримає. Пам’ятаю, як мене налякав результат вступного тесту з української мови та літератури (123 бали, а я ж медалістка!), але я повірила, що в Академіці мені допоможуть – і отримала 190 балів і золоту медаль! Я дуже задоволена результатом ЗНО! Дякую вам за цей скажений, проте щасливий рік❤️

Тетяна Юр, Українська мова і література – 193

У мене був справжній жах, коли на початку року я написала пробний тест з української мови та літератури на “не склала”. Але завдяки величезному бажанню та amazing підходу Аліни я довела, в першу чергу собі, що немає нічого неможливого в написанні ЗНО на 193. Головне бажання, постійна праця та Аліна «Петрівна»)

Як відбуваються заняття?

Підготовка до ЗНО в Академіці відбувається у групах до 8 людей та включає у себе вивчення усіх тем і опрацювання усіх типів завдань, передбачених програмою ЗНО.

Учні вчаться швидко та ефективно виконувати тестові завдання, аби правильно розрахувати час протягом написання самого тесту. Особлива увага відведена роботі над частиною “Власне висловлення”. Протягом року кожен учень пише щонайменше 15 творів, викладач особисто їх перевіряє та дає письмовий індивідуальний відгук та поради.

Окрім того, на заняттях викладач аналізує типові для цієї групи помилки та пропонує учням способи вирішення проблем, що виникають. Викладач організовує діяльність так, щоб до кінця навчального року кожен учень написав твори з усіх тем, що можуть трапитися на ЗНО.

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора 😊

Отримати консультацію

На курсі наші учні:

  1. навчаться правильно розставляти всі розділові знаки;
  2. будуть впевнені у правильності вживання та написання слів української мовою;
  3. не зазубрюватимуть наголоси, а природно опанують їх через пісні та меми;
  4. навчаться упізнавати всіх персонажів з української літератури за 2-3 ключовими словами;
  5. знатимуть різницю між літературними родами, стилями та жанрам;
  6. зрозуміють, як за 3 хвилини визначати всі види односкладних речень;
  7. опрацюють усі типи завдань та вироблять свій алгоритм їх вирішення.

Наші успіхи

Щороку близько десяти наших учнів виконують тест з літератури без жодної помилки, хоча наші викладачі не змушують читати всі твори в повному обсязі! Твори наших випускників оцінюють у 20 балів із 20, а таким успіхом може похвалитися лише сотня абітурієнтів із усієї України! Наші учні отримують значно вищі бали з української мови на ЗНО, аніж відповідні бали в школі!

Матеріали

Не потрібно купувати жодних посібників для підготовки до ЗНО з української мови та літератури! Ми розробили власну систему конспектів та блоків тестових завдань з усіх тем і на кожному уроці отримує власний роздрукований набір матеріалів!

Ціни та тривалість

Підготовка до ЗНО
біля м. Харківська
Тривалість:
вересень-травень
Періодичність:
2 рази/тиждень, 90 хв
Вартість:
1800 грн./місяць
Підготовка до ЗНО
біля м. Мінська
Тривалість:
вересень-травень
Періодичність:
2 рази/тиждень, 90 хв
Вартість:
2000 грн./місяць
Підготовка до ЗНО
онлайн
Тривалість:
вересень-травень
Періодичність:
2 рази/тиждень, 90 хв
Вартість:
1800 грн./місяць

студенти та випусники кращих ВНЗ та ЗВО країни

Наші викладачі

Наші викладачі – це найкращі студенти, аспіранти та випускники топових ЗВО Києва. Ми впевнені в наших викладачах, адже кожен із них пройшов 3-етапний відбір із конкурсом 11,2 претенденти на місце.

Костюченко Аліна

Українська мова і література – 200

Магістр філології (Києво-Могилянська академія). Сертифікатна програма з перекладознавства. За 4 роки викладання підготувала до ЗНО 240 учнів.

Росла Анастасія

Українська мова і література – 195

КНУ ім. Тараса Шевченка, Інститут Філології.

Перелік предметів

Питання/відповіді

Як записатися?

1. Залиште свою заявку на сайті.
2. Пройдіть безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань.
3. Отримайте безкоштовну консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі.
4. Оберіть зручний для себе розклад.
5. Розпочніть заняття в Академіці.

Долучитися до курсу можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань.

Якщо учень пропустив заняття, чи є можливість відпрацювання?

Якщо учень пропустив заняття, є можливість вивчити пропущену тему разом з іншою групою. У випадку, якщо учень не може відвідати відпрацювання за запропонованим розкладом, він самостійно опрацьовує матеріал, а потім отримує індивідуальну консультацію викладача з цієї теми.

Як контролюється навчальний прогрес учня?

Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Після зрізів кожен учень отримує відгук про помилки, зроблені у тесті та поради, як їх уникнути у майбутньому. Навесні учні пишуть фінальний зріз у форматі пробного ЗНО.

Після проходження усієї теорії на останніх заняттях відбувається симуляція ЗНО, щоб максимально наблизити учнів до умов складання тесту. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.

Чи буде на цьому курсі все зрозуміло російськомовній дитині?

Так, ми адаптуємо наші заняття до потреб кожної дитини, а викладачі мають додаткові розроблені комплекси завдань для учнів, які схильні допускати помилки, спричинені впливом російської мови

Пов'язані матеріали

Профорієнтаційний захід "З майбутнім на "Ти"
14 квітня в антикафе “Коллаж” відбувся масштабний профорієнтаційний захід “З майбутнім на “Ти”! На заході функціонували дві зони:🔷 Лекційна, де читати далі
Біологія на 200: підбірка корисних ресурсів
Біологія – один з найцікавіших предметів у шкільній програмі! Не вірите? Пропонуємо підбірку корисних ресурсів, що зроблять вивчення біології дійсно читати далі
Які ключові навички знадобляться вам для успішної кар’єри у будь-якій сфері?
Ділимось ТОП-10 навичок 2020 року, що зроблять вас “профі майбутнього”. ✏️1. Комплексне багаторівневе рішення проблем (Complex problem solving)Це означає, що читати далі