Стратегія підготовки до ЗНО: яких помилок варто уникнути вашій дитині

  Записатися

  Ваша дитина готується до ЗНО, але Ви відчуваєте, що щось йде не так? Давайте разом розберемо найпоширеніші помилки в підготовці до ЗНО.

  Вибір багатьох предметів відразу

  Ви не знаєте, куди буде вступати Ваша дитина і які предмети їй необхідні? Спробуйте визначити кілька пріоритетних предметів для підготовки та сконцентруйте увагу дитини саме на них.

  Неякісні підручники і посібники для підготовки

  Використання неактуальних навчальних матеріалів може негативно позначитися на ефективності вивчення предмета, адже програма ЗНО оновлюється щороку. Тому при підборі навчальних матеріалів необхідно звертати увагу на відповідність теоретичних матеріалів програмі ЗНО 2021 р.

  Неправильна стратегія підготовки

  Набрати високий бал на ЗНО не можна лише вирішенням тестів і гортанням конспектів. Перш ніж вирішувати завдання ЗНО, потрібно якісно пройти тему, не просто прочитати, а саме вивчити. Підготовка повинна бути розумною і правильно організованою.

  quote

  Детальніше про стратегії вивчення нового матеріалу можна прочитати у статті.

  Вчити все підряд

  Для успішного написання ЗНО необхідно знати не усю шкільну програму, а конкретні теми. Тому перед початком підготовки варто детально ознайомитися з програмою ЗНО з кожного предмету і приділити увагу лише необхідним темам.

  Перевантажений розклад

  Тайм-менеджмент – ключовий компонент успішної підготовки. Неправильний розподіл часу і сил можуть сильно знизити ефективність занять, особливо наприкінці навчального року. Підготовка до ЗНО – це марафон, тому важливо зберегти запас мотивації та уваги на весь навчальний рік. Не варто гнатися за кількістю матеріалу, що вивчається за одне заняття. Краще сконцентруватися на періодичності занять та системності повторення, а час для цього закладати у щоденному розкладі дитини.

  quote

  Ознайомтеся з підбіркою книг для ефективого навчання Вашої дитини за посиланням.

  Навчання цілими днями

  Навчання без відпочинку негативно впливає на мислення і концентрацію. Читання художньої літератури, заняття спортом, повноцінний сон і харчування, прогулянки на свіжому повітрі позитивно позначаються на ефективності підготовки і психічний готовності до випробувань і стресу.

   Географія
   Хімія
   Фізика
   Біологія
   Історія України
   Англійська мова
   Математика
   Українська мова та література

   МІНІ-ГРУПИ

   Заняття відбуваються у групах до 8 чоловік

   ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

   Викладач контролює прогрес, дає відгук та підлаштовує програму під потреби конкретного учня

   ВІДПОВІДНІСТЬ УСІХ МАТЕРІАЛІВ ПРОГРАМІ МОН

   Уся теорія та практичні завдання відповідають програмі МОН для підготовки до ЗНО і ДПА.

   Викладачі

   Пов'язані матеріали

   Як правильно вивчати новий матеріал?
   Навчання – це складний та багатогранний процес, і тому часто викликає труднощі. Ми докладаємо зусиль, але нова інформація все ніяк читати далі
   Усе, що треба знати про ЗНО з математики у 2021 році
   Уже ні для кого не секрет, що для випускників 2021 року математика є обов’язковим предметом ЗНО. Тобто, для отримання диплому читати далі
   6 найпоширеніших помилок у ЗНО з математики
   З року в рік завдання ЗНО з математики здаються абітурієнтам все складнішими. Хоч на сам тест учні приходять, здавалося б, читати далі