Групові заняття з фізики, 8-10 класи

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію

  Отримати консультацію
  Фізика

  МИ ВІДНОВИЛИ НАВЧАННЯ ДИСТАНЦІЙНО! Триває донабір в групи 5-11 класів!


  Ми, освітяни, маємо важливу місію зараз – зберегти доступ до якісних знань! Ми є опорою для наших учнів, і саме тому ми працюватимемо із ще більшою жагою попри все! Йдемо за програмою МОН відповідно до класу учня, отримуємо знання, інтенсивно працюємо над їх поглибленням, підлаштовуємось під потреби кожного учня. Навчання триває до 31 травня. Залишайте заявку та продовжуйте навчання з нами. Групи до 8 учнів, вибір за класом та рівнем. За бажанням учнів навчання буде продовжено й на літні місяці.


   Навчання в Академіці – це:

   Цікаві та зозумілі пояснення

   За роки успішної підготовки учнів ми з’ясували, як зрозуміло та без втрат цінної інформації пояснювати всі теми з англійської мови. Наші викладачі цікавляться позавчальним життям учнів, а тому постійно шукають варіанти пояснення звичних тем ще більш зрозумілими для сучасного школяра способами.

   Використання інтерактивних платформ

   Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків, такі як Classtime, BBC Learning English, Quizlet, TEDxED, Breakingnewsenglish тощо. .

   Актуальний навчальний матеріал

   Дізнатися нові слова із статті у National Geografics. Вивчити граматичні правила за допомогою TED-виступу. Обговорити свіжі новини із The Guardians. Прокачати навички слухання разом із улюбленим серіалом. Наші викладачі використовують на уроках захопливі/цікаві автентичні матеріали, які заохочують учнів до навчання та розвивають мовні і життєві навички ХХІ століття. .

   Можливість обрати формат навчання

   Заняття відбуваються у наших офісах біля м. Харківська і м. Мінська та онлайн. Можна обрати найзручніший для вас варіант!

   Сучасні знання

   Доступною мовою розповідаємо про новітні розробки для того, щоб сформувати в учнів розуміння ролі фізики в сучасному світі та в житті кожної людини.

   Моніторинг прогресу учня

   Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача.

   Середній прогрес наших учнів
   +40 балів


   Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію 😊

    Онлайн-курс “Власне висловлення на максимум”
    Географія
    Хімія
    Фізика
    Біологія
    Історія України
    Англійська мова
    Математика
    Українська мова та література

    Як відбуваються заняття?

    Заняття з фізики в Академіці відбувається у групах до 8 людей та включає у себе вивчення усіх тем і опрацювання усіх типів завдань, передбачених шкільною програмою.

    Кожне заняття складається з теоретичної та практичної частин. На першій викладач пояснює нову тему, на другій – біля дошки відбувається розв`язок учнями з колективним обговоренням та/або самостійне вирішення завдань з подальшою перевіркою.

    У 2020 році наша викладачка Дар’я Заремба брала участь у записі уроків для Всеукраїнської школи онлайн. Пропонуємо переглянути її урок:


    Онлайн-заняття

    Групові онлайн-заняття відбуваються на платформі Zoom з використанням графічних планшетів. Поєднання таких інструментів відтворює атмосферу аудиторного заняття, а використання нашими викладачами різноманітних онлайн-інструментів для вивчення теорії та виконання вправ (Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet тощо) залучає учнів у процес навчання та робить кожну хвилину уроку ефективною.


    Матеріали

    Не потрібно купувати жодних посібників з фізики! Ми розробили власну систему конспектів та блоків завдань з усіх тем і на кожному уроці отримує власний роздрукований набір матеріалів! Приклад конспектів з фізики:


    Історії успіху

    Маскайкіна Антоніна, Фізика – 179, українська мова та література – 197

    «Академика» это не «просто курсы с подготовки к ЗНО». Это семья. Место, в котором тебя примут и не осудят. Маленький мир возле метро, который не отпустит тебя никогда.

    Ещё в 10 классе я знала, что буду готовится к экзаменам тут, и не прогадала! Люди, с которыми я тут познакомилась, надеюсь, останутся со мной на всю жизнь. Никогда бы не подумала, что физика может быть настолько захватывающей. Я пришла сюда совсем без знаний элементарных законов, а сейчас свободно могу рассказывать друзьям о чудесах, которые происходят в мире с физической точки зрения. За 9 месяцев я научилась грамотно писать и разговаривать на украинском без зубрёжки.

    Главным критерием обучения для меня было получение удовольствия от процесса. И я получила даже больше. «Академика» – это место силы. Любви и понимания. Тут нет отношений «ученик-учитель». Тут всё равны. Все достойны знаний, которые поглощают. Тут можно и даже нужно делать ошибки, потому что только так растёшь.

    Даша Заремба и Алина Костюченко достойны намного большего, чем слов благодарности. Если бы я могла ещё раз пойти учится в «Академику», я бы это сделала. И ещё раз, и ещё….и так до бесконечности.

    Ціни та тривалість

    Підготовка до ДПА біля м. Харківська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА біля м. Мінська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА онлайн
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць

    студенти та випусники кращих ЗВО країни

    Наші викладачі

    Наші викладачі – це найкращі студенти, аспіранти та випускники топових ЗВО Києва. Ми впевнені в наших викладачах, адже кожен із них пройшов 3-етапний відбір із конкурсом 11,2 претенденти на місце.

    Заремба Дар’я

    Фізика-190

    Національний університет «Києво-Могилянська академія»

    Факультет природничих наук

    Пов'язані матеріали

    6 найпоширеніших помилок у ЗНО з математики
    Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня! Інтенсив в Академіці – це читати далі
    ​«Академіки» подорожують, або як ми Львів досліджували
    Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня! Інтенсив в Академіці – це читати далі
    ЗНО з історії України 2022: Церква (частина 2)
    Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня! Інтенсив в Академіці – це читати далі