Групові заняття з фізики, 8-10 класи

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію

  Отримати консультацію
  Фізика

  Відкрито набір у річні групи навчання для учнів 5-10 класів! Старт занять – 13 вересня!


  Річний курс для учнів 5-10 класів в Академіці – це навчання з основних шкільних предметів. Учні 9 класів вивчають усю необхідну для ДПА теорію та практику, уміщену у 35-36 занять тривалістю 90 хвилин. Навчання відбувається у відділеннях Академіки та онлайн.


   Навчання в Академіці – це:

   Цікаві та зозумілі пояснення

   За роки успішної підготовки учнів ми з’ясували, як зрозуміло та без втрат цінної інформації пояснювати всі теми з англійської мови. Наші викладачі цікавляться позавчальним життям учнів, а тому постійно шукають варіанти пояснення звичних тем ще більш зрозумілими для сучасного школяра способами.

   Використання інтерактивних платформ

   Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків, такі як Classtime, BBC Learning English, Quizlet, TEDxED, Breakingnewsenglish тощо. .

   Актуальний навчальний матеріал

   Дізнатися нові слова із статті у National Geografics. Вивчити граматичні правила за допомогою TED-виступу. Обговорити свіжі новини із The Guardians. Прокачати навички слухання разом із улюбленим серіалом. Наші викладачі використовують на уроках захопливі/цікаві автентичні матеріали, які заохочують учнів до навчання та розвивають мовні і життєві навички ХХІ століття. .

   Можливість обрати формат навчання

   Заняття відбуваються у наших офісах біля м. Харківська і м. Мінська та онлайн. Можна обрати найзручніший для вас варіант!

   Сучасні знання

   Доступною мовою розповідаємо про новітні розробки для того, щоб сформувати в учнів розуміння ролі фізики в сучасному світі та в житті кожної людини.

   Моніторинг прогресу учня

   Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача.

   Середній прогрес наших учнів
   +40 балів


   Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію 😊

    Онлайн-курс “Власне висловлення на максимум”
    Географія
    Хімія
    Фізика
    Біологія
    Історія України
    Англійська мова
    Математика
    Українська мова та література

    Як відбуваються заняття?

    Заняття з фізики в Академіці відбувається у групах до 8 людей та включає у себе вивчення усіх тем і опрацювання усіх типів завдань, передбачених шкільною програмою.

    Кожне заняття складається з теоретичної та практичної частин. На першій викладач пояснює нову тему, на другій – біля дошки відбувається розв`язок учнями з колективним обговоренням та/або самостійне вирішення завдань з подальшою перевіркою.

    У 2020 році наша викладачка Дар’я Заремба брала участь у записі уроків для Всеукраїнської школи онлайн. Пропонуємо переглянути її урок:


    Онлайн-заняття

    Групові онлайн-заняття відбуваються на платформі Zoom з використанням графічних планшетів. Поєднання таких інструментів відтворює атмосферу аудиторного заняття, а використання нашими викладачами різноманітних онлайн-інструментів для вивчення теорії та виконання вправ (Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet тощо) залучає учнів у процес навчання та робить кожну хвилину уроку ефективною.


    Матеріали

    Не потрібно купувати жодних посібників з фізики! Ми розробили власну систему конспектів та блоків завдань з усіх тем і на кожному уроці отримує власний роздрукований набір матеріалів! Приклад конспектів з фізики:


    Історії успіху

    Маскайкіна Антоніна, Фізика – 179, українська мова та література – 197

    «Академика» это не «просто курсы с подготовки к ЗНО». Это семья. Место, в котором тебя примут и не осудят. Маленький мир возле метро, который не отпустит тебя никогда.

    Ещё в 10 классе я знала, что буду готовится к экзаменам тут, и не прогадала! Люди, с которыми я тут познакомилась, надеюсь, останутся со мной на всю жизнь. Никогда бы не подумала, что физика может быть настолько захватывающей. Я пришла сюда совсем без знаний элементарных законов, а сейчас свободно могу рассказывать друзьям о чудесах, которые происходят в мире с физической точки зрения. За 9 месяцев я научилась грамотно писать и разговаривать на украинском без зубрёжки.

    Главным критерием обучения для меня было получение удовольствия от процесса. И я получила даже больше. «Академика» – это место силы. Любви и понимания. Тут нет отношений «ученик-учитель». Тут всё равны. Все достойны знаний, которые поглощают. Тут можно и даже нужно делать ошибки, потому что только так растёшь.

    Даша Заремба и Алина Костюченко достойны намного большего, чем слов благодарности. Если бы я могла ещё раз пойти учится в «Академику», я бы это сделала. И ещё раз, и ещё….и так до бесконечности.

    Ціни та тривалість

    Підготовка до ДПА біля м. Харківська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА біля м. Мінська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА онлайн
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць

    студенти та випусники кращих ЗВО країни

    Наші викладачі

    Наші викладачі – це найкращі студенти, аспіранти та випускники топових ЗВО Києва. Ми впевнені в наших викладачах, адже кожен із них пройшов 3-етапний відбір із конкурсом 11,2 претенденти на місце.

    Заремба Дар’я

    Фізика-190

    Національний університет «Києво-Могилянська академія»

    Факультет природничих наук

    Пов'язані матеріали

    Стратегія підготовки до ЗНО: яких помилок варто уникнути вашій дитині
    Ваша дитина готується до ЗНО, але Ви відчуваєте, що щось йде не так? Давайте разом розберемо найпоширеніші помилки в підготовці читати далі
    Як правильно вчити вірші?
    Відкрито набір у групи підготовки до ЗНО і ДПА 2022! Старт занять – 13 вересня! Річна підготовка в Академіці – читати далі
    Чат-боти, які допоможуть стати поліглотом
    Відкрито набір у групи підготовки до ЗНО і ДПА 2022! Старт занять – 13 вересня! Річна підготовка в Академіці – читати далі