Групові заняття з біології, 9-10 класи

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію

  Отримати консультацію

  Відкрито набір у річні групи навчання для учнів 5-10 класів! Старт занять – 13 вересня!


  Річний курс для учнів 5-10 класів в Академіці – це навчання з основних шкільних предметів. Учні 9 класів вивчають усю необхідну для ДПА теорію та практику, уміщену у 35-36 занять тривалістю 90 хвилин. Навчання відбувається у відділеннях Академіки та онлайн.


   Навчання в Академіці – це:

   Цікаві та зозумілі пояснення

   За роки успішної підготовки учнів ми з’ясували, як зрозуміло та без втрат цінної інформації пояснювати всі теми з англійської мови. Наші викладачі цікавляться позавчальним життям учнів, а тому постійно шукають варіанти пояснення звичних тем ще більш зрозумілими для сучасного школяра способами.

   Використання інтерактивних платформ

   Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків, такі як Classtime, BBC Learning English, Quizlet, TEDxED, Breakingnewsenglish тощо. .

   Актуальний навчальний матеріал

   Дізнатися нові слова із статті у National Geografics. Вивчити граматичні правила за допомогою TED-виступу. Обговорити свіжі новини із The Guardians. Прокачати навички слухання разом із улюбленим серіалом. Наші викладачі використовують на уроках захопливі/цікаві автентичні матеріали, які заохочують учнів до навчання та розвивають мовні і життєві навички ХХІ століття. .

   Можливість обрати формат навчання

   Заняття відбуваються у наших офісах біля м. Харківська і м. Мінська та онлайн. Можна обрати найзручніший для вас варіант!

   Сучасні знання

   Доступною мовою розповідаємо про новітні розробки для того, щоб сформувати в учнів розуміння ролі біології в сучасному світі та в житті кожної людини.

   Моніторинг прогресу учня

   Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача.

   Середній прогрес наших учнів
   +40 балів


   Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію 😊

    Онлайн-курс “Власне висловлення на максимум”
    Географія
    Хімія
    Фізика
    Біологія
    Історія України
    Англійська мова
    Математика
    Українська мова та література

    Як відбуваються заняття?

    Навчання в Академіці відбувається у групах до 8 чоловік. Групи з біології формуються за класами, тому курс передбачає вивчення усіх передбачених шкільною програмою тем відповідного класу і адаптується до сучасного рівня розвитку науки. Особлива увага приділяється розв’язанню прикладних задач із біології, що стимулює учня звертати увагу на явища навколишнього світу з наукової точки зору. Програма 10 класу передбачає виконання завдань у форматі ЗНО, аби учні поступово звикали до розв’язування типових тестів.

    Особлива увага відведена розумінню біології. На уроках учні зрозуміють, як відбуваються процеси на всіх рівнях життя, навчаться аналізувати наведену в завданні ситуацію. Це можливо завдяки тому, що окрім пояснення тем та вирішення тестів, кожного уроку викладач проводить опитування, причому, якщо учень не може дати відповідь, викладач не просто йде далі, а підводить учня до правильної відповіді, що особливо важливо для того, щоб навчитися вирішувати завдання на логічне мислення. Оскільки в групі максимум 8 дітей, викладач може приділити увагу кожному учню, підібрати йому кілька питань, залежно від рівня знань.

    Частина занять виділені під роботу з сучасним мікроскопом та засвоєння вивченого теоретичного матеріалу на практиці.


    Онлайн-заняття

    Групові онлайн-заняття відбуваються на платформі Zoom з використанням графічних планшетів. Поєднання таких інструментів відтворює атмосферу аудиторного заняття, а використання нашими викладачами різноманітних онлайн-інструментів для вивчення теорії та виконання вправ (Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet тощо) залучає учнів у процес навчання та робить кожну хвилину уроку ефективною.

    Історії успіху

    Гуць Вікторія, українська мова та література – 198, біологія – 197, математика – 197

    Я навчалася в «Академіці» три роки, тому можу впевнено сказати, що це не тільки надзвичайно круті курси, де працюють талановиті викладачі, які знають, як знайти підхід до кожної дитини й допомогти їй отримати найвищі бали, а це щось значно більше! Для мене «Академіка» – це місце, де кожен з учнів отримує можливість прожити ще одне маленьке життя, сповнене незабутніми враженнями, новими знайомствами й позитивними емоціями. Завдяки цьому «Академіка» назавжди зайняла особливе місце в моєму серці!

    Ціни та тривалість

    Підготовка до ДПА біля м. Харківська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА біля м. Мінська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА онлайн
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць

    Пов'язані матеріали

    Які ключові навички знадобляться вам для успішної кар’єри у будь-якій сфері?
    Відкрито набір у групи підготовки до ЗНО і ДПА 2022! Старт занять – 13 вересня! Річна підготовка в Академіці – читати далі
    Корисні поради для ефективного запам’ятовування інформації
    Відкрито набір у групи підготовки до ЗНО і ДПА 2022! Старт занять – 13 вересня! Річна підготовка в Академіці – читати далі
    Програма ЗНО-2021: на що варто звернути увагу?
    Відкрито набір у групи підготовки до ЗНО і ДПА 2022! Старт занять – 13 вересня! Річна підготовка в Академіці – читати далі