Групові заняття з біології, 9-10 класи

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію

  Отримати консультацію

  МИ ВІДНОВИЛИ НАВЧАННЯ ДИСТАНЦІЙНО! Триває донабір в групи 5-11 класів!


  Ми, освітяни, маємо важливу місію зараз – зберегти доступ до якісних знань! Ми є опорою для наших учнів, і саме тому ми працюватимемо із ще більшою жагою попри все! Йдемо за програмою МОН відповідно до класу учня, отримуємо знання, інтенсивно працюємо над їх поглибленням, підлаштовуємось під потреби кожного учня. Навчання триває до 31 травня. Залишайте заявку та продовжуйте навчання з нами. Групи до 8 учнів, вибір за класом та рівнем. За бажанням учнів навчання буде продовжено й на літні місяці.


   Навчання в Академіці – це:

   Цікаві та зозумілі пояснення

   За роки успішної підготовки учнів ми з’ясували, як зрозуміло та без втрат цінної інформації пояснювати всі теми з англійської мови. Наші викладачі цікавляться позавчальним життям учнів, а тому постійно шукають варіанти пояснення звичних тем ще більш зрозумілими для сучасного школяра способами.

   Використання інтерактивних платформ

   Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків, такі як Classtime, BBC Learning English, Quizlet, TEDxED, Breakingnewsenglish тощо. .

   Актуальний навчальний матеріал

   Дізнатися нові слова із статті у National Geografics. Вивчити граматичні правила за допомогою TED-виступу. Обговорити свіжі новини із The Guardians. Прокачати навички слухання разом із улюбленим серіалом. Наші викладачі використовують на уроках захопливі/цікаві автентичні матеріали, які заохочують учнів до навчання та розвивають мовні і життєві навички ХХІ століття. .

   Можливість обрати формат навчання

   Заняття відбуваються у наших офісах біля м. Харківська і м. Мінська та онлайн. Можна обрати найзручніший для вас варіант!

   Сучасні знання

   Доступною мовою розповідаємо про новітні розробки для того, щоб сформувати в учнів розуміння ролі біології в сучасному світі та в житті кожної людини.

   Моніторинг прогресу учня

   Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача.

   Середній прогрес наших учнів
   +40 балів


   Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію 😊

    Онлайн-курс “Власне висловлення на максимум”
    Географія
    Хімія
    Фізика
    Біологія
    Історія України
    Англійська мова
    Математика
    Українська мова та література

    Як відбуваються заняття?

    Навчання в Академіці відбувається у групах до 8 чоловік. Групи з біології формуються за класами, тому курс передбачає вивчення усіх передбачених шкільною програмою тем відповідного класу і адаптується до сучасного рівня розвитку науки. Особлива увага приділяється розв’язанню прикладних задач із біології, що стимулює учня звертати увагу на явища навколишнього світу з наукової точки зору. Програма 10 класу передбачає виконання завдань у форматі ЗНО, аби учні поступово звикали до розв’язування типових тестів.

    Особлива увага відведена розумінню біології. На уроках учні зрозуміють, як відбуваються процеси на всіх рівнях життя, навчаться аналізувати наведену в завданні ситуацію. Це можливо завдяки тому, що окрім пояснення тем та вирішення тестів, кожного уроку викладач проводить опитування, причому, якщо учень не може дати відповідь, викладач не просто йде далі, а підводить учня до правильної відповіді, що особливо важливо для того, щоб навчитися вирішувати завдання на логічне мислення. Оскільки в групі максимум 8 дітей, викладач може приділити увагу кожному учню, підібрати йому кілька питань, залежно від рівня знань.

    Частина занять виділені під роботу з сучасним мікроскопом та засвоєння вивченого теоретичного матеріалу на практиці.


    Онлайн-заняття

    Групові онлайн-заняття відбуваються на платформі Zoom з використанням графічних планшетів. Поєднання таких інструментів відтворює атмосферу аудиторного заняття, а використання нашими викладачами різноманітних онлайн-інструментів для вивчення теорії та виконання вправ (Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet тощо) залучає учнів у процес навчання та робить кожну хвилину уроку ефективною.

    Історії успіху

    Гуць Вікторія, українська мова та література – 198, біологія – 197, математика – 197

    Я навчалася в «Академіці» три роки, тому можу впевнено сказати, що це не тільки надзвичайно круті курси, де працюють талановиті викладачі, які знають, як знайти підхід до кожної дитини й допомогти їй отримати найвищі бали, а це щось значно більше! Для мене «Академіка» – це місце, де кожен з учнів отримує можливість прожити ще одне маленьке життя, сповнене незабутніми враженнями, новими знайомствами й позитивними емоціями. Завдяки цьому «Академіка» назавжди зайняла особливе місце в моєму серці!

    Ціни та тривалість

    Підготовка до ДПА біля м. Харківська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА біля м. Мінська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА онлайн
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць

    Пов'язані матеріали

    6 найпоширеніших помилок у ЗНО з математики
    Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня! Інтенсив в Академіці – це читати далі
    Як підготуватися до ЗНО-2022 за 4 місяці?
    Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня! Інтенсив в Академіці – це читати далі
    Що буде замість ЗНО в 2022 році?
    У 2022 році для вступу до ЗВО (університети) абітурієнти складатимуть не зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), а національний мультипредметний тест (НМТ). читати далі