Як читати по одній книзі щотижня?

  Це набагато простіше, ніж ти думаєш:grin:

  1) Як встигнути?

  Завдання прочитати товсту книгу за один тиждень може виглядати страшнувато🤪

  Як впоратись із цим завданням? Поділи звичайну кількість сторінок на шість днів (один день – відпочинок для голови). Середня за обсягом книга має близько 300 сторінок. Отже, потрібно не більше 5 годин в тиждень, щоб її прочитати. Це всього лиш 45 хвилин на день, 1/20 від того, скільки ти спиш

  2) Коли встигнути? Крок за кроком

  Читай в будь-який момент, коли з’являється можливість. Уранці під час сніданку, перед сном, замість серіалу і соцмереж. Просто завжди бери книгу з собою, у сумочку, в рюкзак, тримай під рукою на столі. Не прагни одержувати інформацію великими порціями.

  3) Де встигнути? Скрізь!

  У метро, в потязі, у кафе чи парку. До речі, читання в транспорті навчить тебе краще зосереджуватися і не звертати увагу на попутників у маршрутці або задуху у вагоні метро. Коли читання перетвориться на звичку, мозку буде набагато легше включатися у процес і не відволікатися.

  4) Грамотно обирай книгу.

  Берись за те, що цікаво саме тобі. Пам’ятай про правило 50 сторінок, згідно з яким, якщо книга не цікава на початку, то навряд вона стане цікавою потім.

  5) Як читати швидше?

  • Не варто промовляти слова в голові.
  • Уникай «повернень». Ми часто несвідомо повертаємося очима назад чи зупиняємося на слові, яке щойно прочитали. Це дуже гальмує процес.
  • Починай читати книгу з передмови, щоб зрозуміти, де знаходиться потрібна інформація.
  • Читай спершу авторський текст, а потім коментарі. Пояснення внизу сторінки дуже шкодять швидкочитанню, створюють мішанину в голові, відволікають. Варто спершу вловити суть, а потім заповнювати лакуни в сприйнятті деталей.

  ⠀І найголовніше! У спробах читати книги по одній в тиждень, не варто гнатися за кількістю, читай для свого задоволення. Те, що подобається:wink: