Програма ЗНО-2021: на що варто звернути увагу?

  Відкрито набір у групи підготовки до ЗНО і ДПА 2022! Старт занять – 13 вересня!


  Річна підготовка в Академіці – це курс підготовки до ЗНО і ДПА з основних навчальних предметів. Програма курсу охоплює усю необхідну для ЗНО і ДПА теорію та практику, уміщену у 70-72 занять тривалістю 90 хвилин.Заняття відбуваються у відділеннях Академіки та онлайн.


   📝 Підготовку до ЗНО з будь-якого предмету варто розпочинати із Програми, що розміщена на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

   ‼️ Ретельно вивчивши цей документ, ти краще розумітимеш, як проходитиме ЗНО і що саме тобі потрібно вивчити, щоб якнайкраще його скласти.

   👉 Відвідай сайт УЦОЯО https://testportal.gov.ua/ та переглянь програми із предметів ЗНО, які плануєш складати.

   ✍️ На цьому ж сайті ти можеш переглянути демонстраційні варіанти ЗНО з української мови і літератури та ЗНО з математики.

   ✔️ Відкривши програму, зверни увагу на теми, що виносяться на ЗНО та вимоги до рівня знань учасників тестування. У деяких програмах компетентності розділені за рівнями – рівень стандарту і профільний рівень та тільки профільний рівень (ЗНО з математики).


   Детальніше про підготовку до ЗНО з Академікою можна прочитати тут ☺️   ✔️ Програма ЗНО-2021 з української мови і літератури містить перелік творів 📚, зміст яких потрібно знати на ЗНО.

   ✔️ Крім того, у Програмі ЗНО-2021 з української мови і літератури ти знайдеш перелік слів із нормативним наголосом, які обов’язково трапляться тобі у тестуванні. На ЗНО з української мови не потрібно знати правильне наголошення усіх слів, вивчи ті, що передбачені Програмою ЗНО-2021.

   ⚔️ Із Програми ЗНО з історії України можна дізнатися, які історичні дати, пам’ятки та персоналії, потрібно знати та вміти візуально розпізнавати, у яких історичних термінах та поняттях орієнтуватися.

   🇬🇧 У Програмі ЗНО з англійської мови представлені не лише граматичні, а й лексичні теми. Детально описана й відносно нова вимога програми з іноземної – аудіювання, тобто розуміння мови на слух. Згідно з Рекомендаціями з мовної освіти, завдання складаються з рівня В1 і В2.

   🌍 Програма ЗНО-2021 з географії містить перелік усіх географічних об’єктів, розташування яких потрібно вміти знаходити на картах. Крім того, точно вказано задачі, із яких тем можуть трапитися у тестуванні.

   ✔️ Програми ЗНО з біології, хімії та фізики мають схожу структуру. Із них ти можеш дізнатися про базовий зміст навчального матеріалу, який потрібно вивчити для складання тесту, а також вимоги до результатів навчання і предметних вмінь.

   Пам’ятай, програма ЗНО-2021 – важливий документ, що допоможе тобі якнайкраще спланувати свою підготовку.

   Марта-Марія Костів


   Програма ЗНО-2021