Біологія на 200: підбірка корисних ресурсів

  Біологія – один з найцікавіших предметів у шкільній програмі! Не вірите? Пропонуємо підбірку корисних ресурсів, що зроблять вивчення біології дійсно захоплюючим.

  1.Мобільний застосунок «Тварини: всі звірі та птахи в тестах із зоології»


  «Тварини: всі звірі та птахи в тесті по зоології» – мобільний застосунок з добіркою зображень ссавців, птахів, плазунів та амфібій. Вивчати зоологію можна, граючись! Головне завдання – правильно назвати представника за однією з трьох категорій (ссавці, птахи, плазуни та земноводні) за різними рівнями складності. Розробниками випущена ціла серія застосунків, які влаштовані за аналогічним принципом.

  2.«Цікава наука»


  Короткі пізнавальні відео-замальовки «Цікава наука» – українськомовний youtube-канал, на якому представлена добірка пізнавальних відеосюжетів, адаптованих з іноземних джерел під україномовного користувача. Тривалість серії 3-7 хвилин.

  3.TamLabBody: 3D додаток з анатомії


  Він залишається однією із найкращих на сьогоднішній момент інтерактивних моделей, що дозволяє розглянути будову організму з будь-якого ракурсу (результат роботи японських спеціалістів).

  4.Anatomy 4 sculptors


  Сайт anatomy4sculptors.com являє собою 3D-атлас, що дозволить вивчити будову різних частин тіла людини (усі дані викладено англійською).

  5.«Біологія поведінки людини»


  Канал студії перекладів та озвучування Vert Dider має плейлист із лекціями професора Роберта Сапольськи на тему «Біологія поведінки людини». Ви почуєте те саме, що чули студенти Стенфордського університету!

  Біологія