Групові заняття з математики, 5-8 класи

  Записатися
  Заняття з математики

  Часто школярі мають труднощі у вивченні математики через відсутність інтересу до цього предмету та стереотип про те, що розуміти математику можуть лише обрані.

  Курс з математики розроблений таким чином, щоб у простій та доступній формі навчити школярів розв’язувати задачі, адаптовані до рівня знань учня, закласти основи розуміння алгебри та геометрії для успішного засвоєння цих дисциплін у старших класах. Викладачі за допомогою яскравих демонстрацій та креативних завдань допоможуть учням зрозуміти, що математика надзвичайно цікава наука, яка під силу кожному.

  МІНІ-ГРУПИ

  Заняття відбуваються у групах до 8 чоловік

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  Викладач контролює прогрес, дає відгук та підлаштовує програму під потреби конкретного учня

  ВІДПОВІДНІСТЬ УСІХ МАТЕРІАЛІВ ПРОГРАМІ МОН

  Уся теорія та практичні завдання відповідають програмі МОН для підготовки до ЗНО і ДПА.

  Ціни та тривалість

  Групові заняття з математики для 5-8 класів у відділенні біля м. Харківська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  1 раз/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  900 грн./місяць
  Групові заняття з математики для 5-8 класів у відділенні біля м. Мінська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  1 раз/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  1000 грн./місяць

  Як записатися на курс?

  Для запису на групові заняття з математики необхідно залишити заявку на сайті або за телефоном та пройти безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань учня онлайн або в офісі. Учень отримує консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі. Після цього відбувається підписання договору, оплата першого місяця навчання та початок занять. Долучитися до курсу  можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань учня.

  Як відбуваються заняття?

  Групи з математики формуються за класами та рівнем підготовки. Першочергово заповнюються прогалини у знаннях дитини, після цього розпочинається розгляд шкільної програми класу учня і коригується відповідно до потреб дитини.

  Для учнів 5 та 6 класів на заняттях використовуються ігрові прийоми, що полегшує засвоєння матеріалу. Діти вчаться працювати не лише з типовими завданнями з підручників, а й із цікавими логічними задачами для розвитку математичного мислення.

  На учнів 7 та 8 класів чекають комплексні заняття, на яких розглядаються завдання з алгебри та геометрії. Це найкращий час для того, щоб заповнити прогалини в шкільних знаннях та закласти необхідне розуміння математики в цілому.

  Як контролюється навчальний прогрес учня?

  Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.

  Викладачі

  Пов'язані матеріали

  Навчання: як правильно вивчати новий матеріал?
  Навчання – це складний та багатогранний процес, і тому часто викликає труднощі. Ми докладаємо зусиль, але нова інформація все ніяк читати далі
  Стратегія підготовки до ЗНО: яких помилок варто уникнути вашій дитині
  Ваша дитина готується до ЗНО, але Ви відчуваєте, що щось йде не так? Давайте разом розберемо найпоширеніші помилки в підготовці читати далі
  6 найпоширеніших помилок у ЗНО з математики
  З року в рік завдання ЗНО з математики здаються абітурієнтам все складнішими. Хоч на сам тест учні приходять, здавалося б, читати далі