Групові заняття з історії України, 10 клас

  Записатися
  Історія України

  Відкрито набір у річні групи навчання для учнів 5-10 класів!
  Старт занять – 13 вересня!

  Річний курс для учнів 5-10 класів в Академіці – це навчання з основних шкільних предметів. Учні 9 класів вивчають усю необхідну для ДПА теорію та практику, уміщену у 35-36 занять тривалістю 90 хвилин. Навчання відбувається у відділеннях Академіки та онлайн.


  Групові заняття з історії України спрямовані на ефективну підготовку до ЗНО та ДПА для учнів 10 класу. Заняття побудовані таким чином, щоб не тільки забезпечити  запам’ятовування фактів і дат, а й сформути вміння аналізувати історичні події, шукати взаємозв’язки та роботи висновки, бо саме це є найважливішим для успішного складання ЗНО.

  Учитель застосовує навчальні стратегії, що сприяють ефективнішому засвоєнню інформації та допомагають довше пам’ятати вивчене.  МІНІ-ГРУПИ

  Заняття відбуваються у групах до 8 чоловік

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  Викладач контролює прогрес, дає відгук та підлаштовує програму під потреби конкретного учня

  ВІДПОВІДНІСТЬ УСІХ МАТЕРІАЛІВ ПРОГРАМІ МОН

  Уся теорія та практичні завдання відповідають програмі МОН для підготовки до ЗНО і ДПА.

  Ціни та тривалість

  Підготовка до ЗНО і ДПА з історії України для 10 класу у відділенні біля м. Харківська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  1 раз/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  900 грн./місяць
  Підготовка до ЗНО і ДПА з історії України для 10 класу у відділенні біля м. Мінська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  1 раз/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  1000 грн./місяць

  Як записатися на курс?

  Для запису на курс підготовки до ЗНО з історії України (10 клас) необхідно залишити заявку на сайті або за телефоном та пройти безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань учня онлайн або в офісі. Учень отримує консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі. Після цього відбувається підписання договору, оплата першого місяця навчання та початок занять. Долучитися до курсу  можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань учня.

  Як відбуваються заняття?

  Курс із історії України передбачає вивчення усіх тем, передбачених програмою для 10 класу, тобто включає комплексне вивчення подій 1914-1945 рр., встановленню причиново-наслідкових зв’язків між ними, а також засвоєння необхідних для складання ЗНО пам’яток, портретів і дат. Програма курсу адаптується до потреб та побажань учнів.

  Як контролюється навчальний прогрес учня?

  Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.

  Викладачі

  Дубовінський Євген

  Історія України-200

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  Історичний факультет

  Магістр історії. Досвід роботи з учнями - 2 роки. Готує до ЗНО, ДПА. Працює в офісі "Академіки" біля м. Харківська, біля м. Мінська та онлайн.

  Андрій Тофан

  Тофан Андрій

  Історія України - 198

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  Історичний факультет

  Бакалавр історії. Переможець ІV (всеукраїнського) етапу олімпіади з української мови та літератури (2016 р.). Досвід роботи з учнями - 3 роки. Готує до ЗНО і ДПА учнів 11 класів. Працює в офісі "Академіки" біля м. Харківська.