Репетиторство з хімії у групах, 8-10 класи

  Записатися
  Заняття з хімії

  Відкрито набір у річні групи навчання для учнів 5-10 класів!
  Старт занять – 13 вересня!

  Річний курс для учнів 5-10 класів в Академіці – це навчання з основних шкільних предметів. Учні 9 класів вивчають усю необхідну для ДПА теорію та практику, уміщену у 35-36 занять тривалістю 90 хвилин. Навчання відбувається у відділеннях Академіки та онлайн.


  Хімія – надзвичайно цікава наука, проте в учнів часто виникають проблеми з її розумінням та навіть з’являється помилкове уявлення про те, що це наука про минуле.

  Наша команда хіміків, окрім викладання, працює над новітніми розробками в хімічних лабораторіях, тому ми не тільки допомагаємо учням надолужувати шкільну програму, але й надаємо доступ найсучасніших відомостей з хімії, розказуємо про застосування хімії у виготовленні смартфонів, у робототехніці, у сфері контролю над емоціями, у винайдені лікарських засобів… Цей список можна продовжувати дуже довго, адже хімія – це наука, що безперервно та інтенсивно розвивається.

  Практичні заняття

  Для кращого засвоєння матеріалу учні залучаються до виконання справжніх хімічних експериментів, які здійснюються під наглядом викладача.

  Сучасні знання

  Доступною мовою розповідаємо про новітні розробки для того, щоб сформувати в учнів розуміння ролі хімії в сучасному світі та в житті кожної людини.  МІНІ-ГРУПИ

  Заняття відбуваються у групах до 8 чоловік

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  Викладач контролює прогрес, дає відгук та підлаштовує програму під потреби конкретного учня

  ВІДПОВІДНІСТЬ УСІХ МАТЕРІАЛІВ ПРОГРАМІ МОН

  Уся теорія та практичні завдання відповідають програмі МОН для підготовки до ЗНО і ДПА.

  Ціни та тривалість

  Групові заняття з хімії для учнів 8-10 класів у відділенні біля м. Харківська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  1 раз/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  900 грн./місяць
  Групові заняття з хімії для учнів 8-10 класів у відділенні біля м. Мінська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  1 раз/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  1000 грн./місяць

  Як записатися на курс?

  Для запису на групові заняття з хімії необхідно залишити заявку на сайті або за телефоном та пройти безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань учня онлайн або в офісі. Учень отримує консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі. Після цього відбувається підписання договору, оплата першого місяця навчання та початок занять. Долучитися до курсу  можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань учня.

  Як відбуваються заняття?

  Навчальні групи формуються за класом та рівнем початкових знань учнів. Упродовж перших місяців (кількість залежить від початкового рівня учнів) відбувається корекція знань із шкільної програми. Після цього розпочинається етап поглиблення розуміння тих тем зі шкільного курсу з хімії, що передбачені програмою МОН. Усі заняття сприяють демонстрації практичного аспекту хімії, її зв’язків з іншими науками та використанню в сучасному світі.

  Як контролюється навчальний прогрес учня?

  Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.

  Викладачі

  Заремба Дар’я

  Фізика-190

  Національний університет «Києво-Могилянська академія»

  Факультет природничих наук

  Викладачка проекту «Всеукраїнська школа онлайн». Учасниця короткострокових програм обміну Erasmus+. Досвід роботи з учнями - 5 років. Готує до ЗНО і ДПА, викладає учням 9-11 класів. Працює в офісі "Академіки" біля м. Харківська, м. Мінська та онлайн.