Репетиторство з англійської мови у групах, 5-10 класи

  Записатися
  Групові заняття з англійської мови

  Курс з англійської мови спрямований не на опанування шкільної програми, а на засвоєння найважливіших розділів граматики та збагачення словникового запасу учня, відповідно до його індивідуального рівня володіння англійською мовою. Ми пропонуємо заняття за такими рівнями: Starter, Elementary,  Pre-Intermediate, Intermediate. Такий розподіл дозволяє максимально швидко та комфортно покращити  рівень володіння мовою та підвищити оцінку з цієї дисципліни.

  Reading, listening, writing, speaking: учні комплексно тренують та розвивають основні види мовленнєвої діяльності.

  Доповненням до курсу з англійської мови є розмовні клуби з носієм мови. Удосконалення навичок говоріння та розширення словникового запасу відбувається у супроводі носія англійської мови. Вони є безкоштовними для учнів, які відвідують курс англійської мови у нашому центрі.

  МІНІ-ГРУПИ

  Заняття відбуваються у групах до 8 чоловік

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  Викладач контролює прогрес, дає відгук та підлаштовує програму під потреби конкретного учня

  ВІДПОВІДНІСТЬ УСІХ МАТЕРІАЛІВ ПРОГРАМІ МОН

  Уся теорія та практичні завдання відповідають програмі МОН для підготовки до ЗНО і ДПА.

  Ціни та тривалість

  Групові заняття з англійської мови (5-10 класи) у відділенні біля м. Харківська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  1550 грн./місяць
  Групові заняття з англійської мови (5-10 класи) у відділенні біля м. Мінська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  1650 грн./місяць
  Розмовний клуб з носієм мови
  Тривалість:
  вересень-червень
  Періодичність:
  1 раз/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  600 грн./місяць
   

  Як записатися на курс?

  Для запису на групові заняття з англійської мови у групах необхідно залишити заявку на сайті та пройти вступне тестування для визначення початкового рівня знань з цієї дисципліни. Кожен учень може скористатися безкоштовною онлайн чи офлайн консультацією, під час якої викладач детально проаналізує виконаний тест та відповість на усі незрозумілі питання. Після цього відбувається підписання договору, оплата вартості першого місяця навчання та зарахування учня до конкретної групи. Долучитися до занять можна будь-якого місяця упродовж усього навчального року за умови виконання вступного тесту для визначення рівня володіння мовою.

  Як відбуваються заняття?

  Групи з англійської мови формуються відповідно до навчального рівня учнів.
  На заняттях учні удосконалюють основні види мовленнєвої діяльності (читання, письмо, слухання), вивчають граматику і розширюють словниковий запас. Складовою навчання є виконання комунікативних вправ на заняттях як в групі, так і в парах. Додатково є можливість відвідувати розмовний клуб із носієм мови, що для учнів Академіки є безкоштовним. Програма занять адаптується до потреб та інтересів наших учнів, тому одна частина уроків присвячена культурним подіям англомовних країн, а інша формується відповідно до побажань групи. Для кращого запам’ятовування та опрацювання матеріалу на уроках виконуємо завдання із застосуванням інтерактивних технологій (онлайн-ігри, відеоінтерактиви).

  На кожному занятті усі учасники групи отримують роздатковий матеріал (теорія та практичні завдання), а пояснення матеріалу супроводжується мультимедійними презентаціями.

  Як контролюється навчальний прогрес учня?

  Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.

  Викладачі