Математика

Хочеш покращити оцінки в школі? Бажаєш навчитися розв’язувати найскладніші завдання з геометрії?

Для учнів 5 та 6 класів заняття проходять в  ігровій формі, що покращує засвоєння матеріалу. Діти навчаються працювати не лише з типовими завданнями з підручників, а й розв’язують цікаві логічні задачі для розвитку математичного мислення. 

На учнів 7 та 8 класів чекають завдання з алгебри та геометрії. Це найкращий час для того, щоб заповнити прогалини в шкільних знаннях під керівництвом викладача та закласти необхідне розуміння математики в цілому.

Для учнів 9 класу було розроблено курс для підготовки до ДПА. На заняттях учні навчаються не тільки швидко розв’язувати типові завдання різних рівнів, а й правильно розуміти поставлені питання. Для покращення результату викладачі також розглядають найпоширеніші помилки під час складання іспиту.

У 10 класі основною метою курсу є опанування найважчих розділів шкільної математики: тригонометрія, стереометрія та логарифми. Навчання направлене на підготовку дитини до складання зовнішнього незалежного оцінювання, тому всі контрольні роботи виконуються у вигляді тесту формату ЗНО.

Для учнів 11 класу ми пропонуємо курс підготовки до ЗНО, який включає в себе розв’язування задач у форматі ЗНО, методику роботи з тестами, ознайомлення з найпоширенішими помилками. Разом із знаннями викладачі передадуть свій досвід складання ЗНО своїм учням , щоб діти були більш впевненими під час самого іспиту. 

Викладачі

Михайлюк Павло

Математика-198

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Механіко-математичний факультет

Герасименко Кристина

Математика - 199

КНУ імені Тараса Шевченка

Фізичний факультет

Тихоненко Юлія

Математика - 200

НТУУ "КПІ ім. І.Сікорського"

Біомедична інженерія

Кучін Владислав

Математика-193

НТУУ "КПІ ім. І.Сікорського"

Інженерія програмного забезпечення