Захоплюєшся дослідами з хімії? Бажаєш дізнатися більше та потрапити до кращого університету України?

Хімія – це надзвичайно цікава наука, проте її вивчення потребує не тільки засвоєння теоретичних знань, а й багато практичних дослідів. Саме тому курс з хімії побудований так, що засвоєння найважливіших тем проходить не лише теоретично через набір підготовлених матеріалів та презентації, а й за допомогою експериментів.

Учні мають змогу отримати навички роботи з лабораторним приладдям, перевірити типові рівняння реакцій на власному досвіді та зрозуміти найголовніші хімічні закони. Викладачі допоможуть навчитися орієнтуватися в класифікаціях речовин не шляхом запам’ятовування великої кількості розрізнених фактів, а через узагальнення й виведення загальних правил і логічних висновків. Велика увага приділяється також і розвитку вміння складати рівняння хімічних реакцій та розв’язувати задачі різних рівнів складності.

Хімія викладається для учнів 8 – 11 класів. Залежно від класу школяра вивчаються теми, що входять до шкільної програми. Для учнів 9 класу розроблено спеціальний курс для підготовки до ДПА, який включає в себе повторення необхідного матеріалу та розглядання актуальних тестів. Учні 11 класу проходять курс підготовки до ЗНО, спрямований на закріплення та додаткове вивчення тем минулих років, опрацювання навчальної бази 11 класу та підготовку до ЗНО у вигляді тестів.

Викладачі

Бассараб Злата

Хімія - 198

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Хімічний факультет