Захоплюєшся дослідами з хімії? Бажаєш дізнатися більше та потрапити до кращого університету України?

Хімія – це надзвичайно цікава наука, проте її вивчення потребує не тільки засвоєння теоретичних знань, а й багато практичних дослідів. Саме тому курс з хімії побудований так, що засвоєння найважливіших тем проходить не лише теоретично через набір підготовлених матеріалів та презентації, а й за допомогою експериментів.

Учні мають змогу отримати навички роботи з лабораторним приладдям, перевірити типові рівняння реакцій на власному досвіді та зрозуміти найголовніші хімічні закони. Викладачі допоможуть навчитися орієнтуватися в класифікаціях речовин не шляхом запам’ятовування великої кількості розрізнених фактів, а через узагальнення й виведення загальних правил і логічних висновків. Велика увага приділяється також і розвитку вміння складати рівняння хімічних реакцій та розв’язувати задачі різних рівнів складності.

Хімія викладається для учнів 8 – 11 класів. Залежно від класу школяра вивчаються теми, що входять до шкільної програми. Для учнів 9 класу розроблено спеціальний курс для підготовки до ДПА, який включає в себе повторення необхідного матеріалу та розглядання актуальних тестів. Учні 11 класу отримують курс підготовки до ЗНО, який спрямований на закріплення та додаткове вивчення тем минулих років, а також опрацювання матеріальної бази 11 класу та підготовку до ЗНО у вигляді тестів. 

Викладачі