Підготовка до ЗНО з хімії

  Записатися
  Хімія

  Курс для підготовки до ЗНО викладають студенти старших курсів хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка – найкращого ЗВО України з підготовки хіміків. Курс чітко структурований методистами, вся теорія до курсу візуалізована в презентаціях та авторських конспектах.

  Курс передбачає:

  – засвоєння тем, що вивчаються до 11 класу;

  – опрацювання матеріалів за 11 клас;

  – роботу над розв’язуванням завдань з розгорнутою відповіддю;

  – опанування нюансів виконання тестових завдань.

  Оскільки команда хіміків Академіки працює над новітніми розробками і вміє зрозуміло та цікаво про них розказати, учні часто змінюють уявлення про хімію і обирають її як свій майбутній фах.

  Індивідуальний підхід


  Ми розподіляємо учнів на групи за рівнем знань з хімії, тому курс підходить як для «новачків», які потребують роз’яснення базових відомостей із цієї дисципліни, так і для учнів, які прагнуть структурувати та поглибити свої знання.                                                                

  Авторські матеріали

  Уся теорія до курсу візуалізована в презентаціях та авторських конспектах.

  Практичні заняття

  Засвоєння найважливіших тем відбувається не лише на теоретичному рівні через набір підготовлених матеріалів, а ще й за допомогою експериментів.                                

  МІНІ-ГРУПИ

  Заняття відбуваються у групах до 8 чоловік

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  Викладач контролює прогрес, дає відгук та підлаштовує програму під потреби конкретного учня

  ВІДПОВІДНІСТЬ УСІХ МАТЕРІАЛІВ ПРОГРАМІ МОН

  Уся теорія та практичні завдання відповідають програмі МОН для підготовки до ЗНО і ДПА.

  Ціни та тривалість

  Підготовка до ЗНО з хімії у відділенні біля м. Харківська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  1800 грн./місяць
  Підготовка до ЗНО з хімії у відділенні біля м. Мінська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  2000 грн./місяць

  Як записатися на курс?

  Для запису на курс підготовки до ЗНО з хімії необхідно залишити заявку на сайті або за телефоном та пройти безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань учня онлайн або в офісі. Учень отримує консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі. Після цього відбувається підписання договору, оплата першого місяця навчання та початок занять. Долучитися до курсу  можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань учня.

  Як відбуваються заняття?

  На початку кожного заняття учень виконує коротке тестове завдання. За його результатами вчитель визначає проблемні моменти в засвоєнні попередньої теми та приділяє увагу корекції знань з неї. Етап розбору нової теми супроводжується виконанням вправ: теорія, зафіксована в конспекті та презентації, одразу ж реалізовується на практиці. Регулярно заняття доповнюються експериментами, наприклад, для засвоєння кольорів осадів, властивостей певного елемента чи класу сполук. У першому семестрі особлива увага приділяється завданням з розгорнутої відповіддю для того, щоб розвивати в учня уміння логічно мислити. У другому семестрі зусилля спрямовуються на виконання тестів, аби випускники звикали до всіх деталей формулювання завдань та підводних каменів під час їх виконання.

  Як контролюється навчальний прогрес учня?

  Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини. Навесні, напередодні складання іспиту, учні пишуть фінальний зріз у форматі пробного ЗНО.

  Викладачі

  Бассараб Злата

  Хімія - 198

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  Хімічний факультет

  Досвід роботи з учнями - 3 роки. Готує до ЗНО, ДПА, групові заняття з 9-11 класами. Працює в офісі "Академіки" біля м. Харківська та онлайн.

  Шпіхернюк Ірина

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  Хімічний факультет

  Досвід роботи з учнями - 2 роки. Викладає учням 9-10 класів. Працює в офісі "Академіки" біля м. Мінська та онлайн.