Групові заняття з фізики, 8-10 класи

  Записатися
  Заняття з фізики

  Відкрито набір у річні групи навчання для учнів 5-10 класів!
  Старт занять – 13 вересня!

  Річний курс для учнів 5-10 класів в Академіці – це навчання з основних шкільних предметів. Учні 9 класів вивчають усю необхідну для ДПА теорію та практику, уміщену у 35-36 занять тривалістю 90 хвилин. Навчання відбувається у відділеннях Академіки та онлайн.


  Часто школярі зіштовхуються з труднощами під час вивчення природничих наук. Така проблема виникає тоді, коли діти не зацікавлені предметом та вважають його занадто складним для розуміння. Дуже часто це стосується саме фізики.

  Курс із вивчення фізики розроблений таким чином, щоб у простій та доступній формі навчити школярів розв’язувати задачі, розуміти природу фізичних явищ та вміти давати відповідь на питання “Як це працює?”. Наші викладачі вміють ненудно та нескладно переконувати учнів у тому, що фізика надзвичайно цікава та логічна наука, яка під силу кожному.

  Окрім розв’язування завдань у форматі ЗНО, учні долучаються до проведення експериментів із теми, що вивчається.

  Викладачі фізики беруть активну участь у наукових дослідженнях та популяризації науки.

  Пропонуємо переглянути відео з Дар’єю Зарембою, викладачкою фізики в Академіці.  МІНІ-ГРУПИ

  Заняття відбуваються у групах до 8 чоловік

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  Викладач контролює прогрес, дає відгук та підлаштовує програму під потреби конкретного учня

  ВІДПОВІДНІСТЬ УСІХ МАТЕРІАЛІВ ПРОГРАМІ МОН

  Уся теорія та практичні завдання відповідають програмі МОН для підготовки до ЗНО і ДПА.

  Ціни та тривалість

  Групові заняття з фізики для 8-10 класів у відділенні біля м. Харківська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  1 раз/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  900 грн./місяць
  Групові заняття з фізики для 8-10 класів у відділенні біля м. Мінська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  1 раз/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  1000 грн./місяць

  Як записатися на курс?

  Для запису на групові заняття з фізики необхідно залишити заявку на сайті або за телефоном та пройти безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань учня онлайн або в офісі. Учень отримує консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі. Після цього відбувається підписання договору, оплата першого місяця навчання та початок занять. Долучитися до курсу  можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань учня.

  Як відбуваються заняття?

  Групи з фізики формуються за класами, тому на заняттях розгляд теорії покриває шкільну програму класу учня і коригується відповідно до сучасного рівня розвитку науки. Особлива увага приділена розв’язанню прикладних задач. Для закріплення набутих знань під час занять регулярно проводяться експерименти. На заняттях для 10 класу деякі завдання подаються у форматі ЗНО для того, щоб учні поступово звикали до виконання тестів. На кожному занятті усі учасники групи отримують роздатковий матеріал (конспекти з теорії  та надруковані тести), а пояснення матеріалу супроводжується мультимедійними презентаціями.

  Як контролюється навчальний прогрес учня?

  Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.

  Викладачі

  Заремба Дар’я

  Фізика-190

  Національний університет «Києво-Могилянська академія»

  Факультет природничих наук

  Викладачка проекту «Всеукраїнська школа онлайн». Учасниця короткострокових програм обміну Erasmus+. Досвід роботи з учнями - 5 років. Готує до ЗНО і ДПА, викладає учням 9-11 класів. Працює в офісі "Академіки" біля м. Харківська, м. Мінська та онлайн.