Підготовка до ЗНО з біології

  Записатися
  Заняття з біології

  Необхідна підготовка до ДПА чи ЗНО з біології? Цікавить поглиблення знань?

  Курс з біології спрямований на ефективну підготовку до ЗНО та ДПА в 11 класі. Заняття структуруються так, аби учні гарантовано зрозуміли суть біологічних процесів та явищ, засвоїли сучасну термінологію, навчилися працювати з тестами та задачами, бо саме ці вміння є ключовими для успішного складання ЗНО з біології.

  Робота з мікроскопом

  Під час практичних занять учні вчаться працювати із сучасним мікроскопом та засвоюють вивчений теоретичний матеріал на практиці.

  МІНІ-ГРУПИ

  Заняття відбуваються у групах до 8 чоловік

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  Викладач контролює прогрес, дає відгук та підлаштовує програму під потреби конкретного учня

  ВІДПОВІДНІСТЬ УСІХ МАТЕРІАЛІВ ПРОГРАМІ МОН

  Уся теорія та практичні завдання відповідають програмі МОН для підготовки до ЗНО і ДПА.

  Ціни та тривалість

  Підготовка до ЗНО і ДПА з біології у відділенні біля м. Харківська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  1800 грн./місяць
  Підготовка до ЗНО і ДПА з біології у відділенні біля м. Мінська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  2000 грн./місяць

  Як записатися на курс?

  Для запису на курс підготовки до ЗНО з біології необхідно залишити заявку на сайті або за телефоном та пройти безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань учня онлайн або в офісі. Учень отримує консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі. Після цього відбувається підписання договору, оплата першого місяця навчання та початок занять. Долучитися до курсу  можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань учня.

  Як відбуваються заняття?

  Курс із біології передбачає вивчення усіх тем, передбачених програмою ЗНО, тобто включає опанування ботаніки, зоології, анатомії та генетики. Теоретичний матеріал коригується відповідно до сучасного рівня розвитку науки. Учні розв’язують задачі з генетики та проходять тренувальні тести у форматі ЗНО з кожної вивченої теми. На заняттях кожен учень отримує персональний набір роздаткових матеріалів (теоретичні матеріали з теми та надруковані тести), а пояснення матеріалу супроводжується мультимедійними презентаціями.

  Як контролюється навчальний прогрес учня?

  Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини. Навесні, напередодні складання іспиту, учні пишуть фінальний зріз у форматі пробного ЗНО.

  Викладачі

  Сковородка Маргарита

  Сковородка Маргарита

  Біологія - 200

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  Інститут біології та медицини

  Трохимчук Роман

  Біологія - 198

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

  Пов'язані матеріали

  Біологія на 200: підбірка корисних ресурсів
  Біологія – один з найцікавіших предметів у шкільній програмі! Не вірите? Пропонуємо підбірку корисних ресурсів, що зроблять вивчення біології дійсно читати далі
  Корисні поради для ефективного запам’ятовування інформації
  Вірите ви чи ні, але наш мозок справді має необмежені можливості, коли потрібно щось згадати. Тобто якщо ви запам’ятовували інформацію читати далі
  6 книжок для ефективного навчання
  Часом ми відчуваємо у собі сили здійснити прорив у навчанні: ми прагнемо скласти ЗНО на 200, отримати високу оцінку в читати далі