Англійська мова

  Записатися
  Групові заняття з англійської мови

  Необхідна підготовка до ЗНО для вступу? Бажаєте читати книги мовою оригіналу та дивитися серіали без перекладу? 

  Вивчення англійської мови дуже часто викликає труднощі не тільки в дітей, а й у дорослих людей, тому так важливо знайти оптимальний підхід для ефективного засвоєння знань. 

  Курс з англійської мови для учнів 11 класу спрямований на підготовку до ЗНО з англійської мови.

  Викладачами курсу для підготовки до ЗНО з англійської мови є студенти старших курсів Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та випускники Києво-Могилянської академії. Методисти нашого центру професійно структурували усі теми з англійської мови, передбачені програмою МОН. Теорія візуалізувана за допомогою презентацій та конспектів.

  На заняттях учні комплексно тренують та розвивають основні види мовленнєвої діяльності, що необхідні для складання ЗНО. Використовуються (сертифіковані) матеріали рекомендовані для підготовки до міжнародних екзаменів рівнів B1-B2 за шкалою CEFR.

  Батьки та учні мають змогу моніторити навчальний прогрес та ознайомлюватися з коментарями викладача.

  МІНІ-ГРУПИ

  Заняття відбуваються у групах до 8 чоловік

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  Викладач контролює прогрес, дає відгук та підлаштовує програму під потреби конкретного учня

  ВІДПОВІДНІСТЬ УСІХ МАТЕРІАЛІВ ПРОГРАМІ МОН

  Уся теорія та практичні завдання відповідають програмі МОН для підготовки до ЗНО і ДПА.

  Ціни та тривалість

  Підготовка до ЗНО з англійської мови у відділенні біля м. Харківська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  1800 грн./місяць
  Підготовка до ЗНО з англійської мови у відділенні біля м. Мінська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  2 рази/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  2000 грн./місяць

  Як записатися на курс?

  Для запису на курс підготовки до ЗНО з з англійської мови у групах необхідно залишити заявку на сайті та пройти вступне тестування для визначення початкового рівня знань з цієї дисципліни. Кожен учень може скористатися безкоштовною онлайн чи офлайн консультацією, під час якої викладач детально проаналізує виконаний тест та відповість на усі незрозумілі питання. Після цього відбувається підписання договору, оплата вартості першого місяця навчання та зарахування учня до конкретної групи.
  Долучитися до занять можна будь-якого місяця упродовж усього навчального року за умови виконання вступного тесту для визначення рівня володіння мовою.

  Як відбуваються заняття?

  Групи з англійської мови формуються за рівнем підготовки. Курс охоплює всі теми, передбачені програмою ЗНО. Учні опрацьовують стратегії вирішення завдань на читання, аудіювання і використання мови.  Особлива увага приділяється підготовці до виконання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю. На кожному занятті усі учасники групи отримують роздатковий матеріал (теорія і тести), а пояснення матеріалу супроводжується мультимедійними презентаціями.

  Як контролюється навчальний прогрес учня?

  Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини. Навесні, напередодні складання іспиту, учні пишуть фінальний зріз у форматі пробного ЗНО.

  Викладачі