Групові заняття з української мови для 10 класу

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію

  Отримати консультацію
  Українська мова

  ЗНО з української мови є обов’язковим для здобуття повної загальної середньої освіти (закінчення школи) та вступу до університету. Тому якісна підготовка до складання тесту є надзвичайно важливою. Загальна кількість завдань тесту з української мови – 40, на їх виконання учасникам буде відведено 150 хвилин.

  Курс української мови для 10 класу в Академіці  — це найоптимальніший спосіб розпочати підготовку до ЗНО. Учні мають змогу без зайвого стресу опанувати всі основні теми з української мови для ЗНО, паралельно покращуючи свою успішність у школі, адже програму курсу узгоджено зі шкільною програмою 10 класу. Завдяки цьому вже в 11 класі випускник почуватиметься значно впевненішим за своїх ровесників та зможе присвятити більше часу підготовці до ЗНО з профільних дисциплін.


  Відкрито донабір у групи навчання для учнів 5-10 класів!


  Річний курс для учнів 5-10 класів в Академіці – це навчання з основних шкільних предметів. Учні 10 класів вивчають матеріал шкільної програми, уміщений у 35-36 занять тривалістю 90 хвилин. Навчання відбувається у відділеннях Академіки та онлайн.


   Групові заняття в Академіці – це:

   Цікаві та зрозумілі пояснення

   За роки успішної підготовки учнів до ЗНО ми з’ясували, як зрозуміло та без втрат цінної інформації пояснювати всі теми з української мови та літератури. Наші викладачі цікавляться позанавчальним життям учнів, а тому постійно шукають варіанти пояснення звичних тем ще більш зрозумілими для сучасного школяра способами.

   Використання інтерактивних платформ

   Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet.Академіка надає безкоштовний доступ до всіх навчальних матеріалів та додаткових ресурсів протягом усього навчального року.

   Можливість обрати формат навчання

   Заняття відбуваються у наших офісах біля м. Харківська і м. Мінська та онлайн. Можна обрати найзручніший для вас варіант!

   Адаптивність навчання

   У випадку посилення карантинних заходів ми без проблем організуємо перехід на дистанційне навчання без втрати якості навчального процесу.

   Моніторинг прогресу учня

   Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача. А кожен учень отримує детальний відгук про власний прогрес та індивідуальні поради.

   Середній прогрес наших учнів
   +60 балів

   Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію 😊

   Отримати консультацію

   Історії успіху

   Валерія Єжак, Українська мова і література – 190

   Рік пролетів надто швидко, а з цим карантином ще швидше, ніж мені хотілося б. Курси української мови в “Академіці” зробили з мене Йоду-початківця, і, знаєте, це дуже круто! Алінка, дякую тобі за знання та мега крутий настрій щоразу. Учителі в “Академіці” не просто знають свою справу і викладаються на повну, вони стають вашими друзями, тими, хто у скрутну хвилину допоможе й підтримає. Пам’ятаю, як мене налякав результат вступного тесту з української мови та літератури (123 бали, а я ж медалістка!), але я повірила, що в Академіці мені допоможуть – і отримала 190 балів і золоту медаль! Я дуже задоволена результатом ЗНО! Дякую вам за цей скажений, проте щасливий рік❤️

   Тетяна Юр, Українська мова і література – 193

   У мене був справжній жах, коли на початку року я написала пробний тест з української мови та літератури на “не склала”. Але завдяки величезному бажанню та amazing підходу Аліни я довела, в першу чергу собі, що немає нічого неможливого в написанні ЗНО на 193. Головне бажання, постійна праця та Аліна «Петрівна»)

   Як відбуваються заняття?

   Підготовка до ЗНО в Академіці відбувається у групах до 10 людей та включає у себе вивчення усіх тем і опрацювання усіх типів завдань, передбачених програмою ЗНО.

   Учні вчаться швидко та ефективно виконувати тестові завдання, аби правильно розрахувати час протягом написання самого тесту. Особлива увага відведена роботі над частиною “Власне висловлення”. Протягом року кожен учень пише щонайменше 15 творів, викладач особисто їх перевіряє та дає письмовий індивідуальний відгук та поради.

   Окрім того, на заняттях викладач аналізує типові для цієї групи помилки та пропонує учням способи вирішення проблем, що виникають. Викладач організовує діяльність так, щоб до кінця навчального року кожен учень написав твори з усіх тем, що можуть трапитися на ЗНО.

   Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію 😊

   Отримати консультацію

   Онлайн-заняття

   Групові онлайн-заняття відбуваються на платформі Zoom з використанням графічних планшетів. Поєднання таких інструментів відтворює атмосферу аудиторного заняття, а використання нашими викладачами різноманітних онлайн-інструментів для вивчення теорії та виконання вправ (Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet тощо) залучає учнів у процес навчання та робить кожну хвилину уроку ефективною.


   На курсі наші учні:

   1. навчаться правильно розставляти всі розділові знаки
   2. будуть впевнені у правильності вживання та написання слів української мовою
   3. не зазубрюватимуть наголоси, а природно опанують їх через пісні та меми
   4. зрозуміють, як за 3 хвилини визначати всі види односкладних речень
   5. опрацюють усі типи завдань та вироблять свій алгоритм їх вирішення.

   Наші успіхи

   Щороку близько десяти наших учнів виконують тест з літератури без жодної помилки, хоча наші викладачі не змушують читати всі твори в повному обсязі! Твори наших випускників оцінюють у 20 балів із 20, а таким успіхом може похвалитися лише сотня абітурієнтів із усієї України! Наші учні отримують значно вищі бали з української мови на ЗНО, аніж відповідні бали в школі!

   Матеріали

   Не потрібно купувати жодних посібників для підготовки до ЗНО з української мови та літератури! Ми розробили власну систему конспектів та блоків тестових завдань з усіх тем і на кожному уроці отримує власний роздрукований набір матеріалів!

   Ціни та тривалість

   Групові заняття з української мови для 10 класу
   біля м. Харківська
   Тривалість:
   вересень-травень
   Періодичність:
   1 раз/тиждень, 90 хв
   Вартість:
   1000 грн./місяць
   Групові заняття з української мови для 10 класу
   біля м. Мінська
   Тривалість:
   вересень-травень
   Періодичність:
   1 раз/тиждень, 90 хв
   Вартість:
   1000 грн./місяць
   Групові заняття з української мови для 10 класу
   онлайн
   Тривалість:
   вересень-травень
   Періодичність:
   1 раз/тиждень, 90 хв
   Вартість:
   1000 грн./місяць

   студенти та випусники кращих ЗВО країни

   Наші викладачі

   Наші викладачі – це найкращі студенти, аспіранти та випускники топових ЗВО Києва. Ми впевнені в наших викладачах, адже кожен із них пройшов 3-етапний відбір із конкурсом 11,2 претенденти на місце.

   Костюченко Аліна

   Українська мова і література – 200

   Магістр філології (Києво-Могилянська академія). Сертифікатна програма з перекладознавства. За 4 роки викладання підготувала до ЗНО 240 учнів.

   Росла Анастасія

   Українська мова і література – 195

   КНУ ім. Тараса Шевченка, Інститут Філології.

   Глитень Марія

   Глитень Марія

   Українська мова і література – 200

   Національний університет “Києво-Могилянська академія”

   Факультет соціальних наук і соціальних технологій

   Питання/відповіді

   Як записатися?

   1. Залиште свою заявку на сайті.
   2. Пройдіть безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань.
   3. Отримайте безкоштовну консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі.
   4. Оберіть зручний для себе розклад.
   5. Розпочніть заняття в Академіці.

   Долучитися до курсу можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань.

   Якщо учень пропустив заняття, чи є можливість відпрацювання?

   Якщо учень пропустив заняття, є можливість вивчити пропущену тему разом з іншою групою. У випадку, якщо учень не може відвідати відпрацювання за запропонованим розкладом, він самостійно опрацьовує матеріал, а потім отримує індивідуальну консультацію викладача з цієї теми.

   Як контролюється навчальний прогрес учня?

   Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Після зрізів кожен учень отримує відгук про помилки, зроблені у тесті та поради, як їх уникнути у майбутньому. Навесні учні пишуть фінальний зріз у форматі пробного ЗНО.

   Після проходження усієї теорії на останніх заняттях відбувається симуляція ЗНО, щоб максимально наблизити учнів до умов складання тесту. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.