Групові заняття з історії України, 10 клас

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію

  Отримати консультацію
  Історія України

  МИ ВІДНОВИЛИ НАВЧАННЯ ДИСТАНЦІЙНО! Триває донабір в групи 5-11 класів!


  Ми, освітяни, маємо важливу місію зараз – зберегти доступ до якісних знань! Ми є опорою для наших учнів, і саме тому ми працюватимемо із ще більшою жагою попри все! Йдемо за програмою МОН відповідно до класу учня, отримуємо знання, інтенсивно працюємо над їх поглибленням, підлаштовуємось під потреби кожного учня. Навчання триває до 31 травня. Залишайте заявку та продовжуйте навчання з нами. Групи до 8 учнів, вибір за класом та рівнем. За бажанням учнів навчання буде продовжено й на літні місяці.


   Навчання в Академіці – це:

   Цікаві та зозумілі пояснення

   За роки успішної підготовки учнів ми з’ясували, як зрозуміло та без втрат цінної інформації пояснювати всі теми з англійської мови. Наші викладачі цікавляться позавчальним життям учнів, а тому постійно шукають варіанти пояснення звичних тем ще більш зрозумілими для сучасного школяра способами.

   Використання інтерактивних платформ

   Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків, такі як Classtime, BBC Learning English, Quizlet, TEDxED, Breakingnewsenglish тощо. .

   Актуальний навчальний матеріал

   Дізнатися нові слова із статті у National Geografics. Вивчити граматичні правила за допомогою TED-виступу. Обговорити свіжі новини із The Guardians. Прокачати навички слухання разом із улюбленим серіалом. Наші викладачі використовують на уроках захопливі/цікаві автентичні матеріали, які заохочують учнів до навчання та розвивають мовні і життєві навички ХХІ століття. .

   Можливість обрати формат навчання

   Заняття відбуваються у наших офісах біля м. Харківська і м. Мінська та онлайн. Можна обрати найзручніший для вас варіант!

   Сучасні знання

   Доступною мовою розповідаємо про новітні розробки для того, щоб сформувати в учнів розуміння ролі Історії України в сучасному світі та в житті кожної людини.

   Моніторинг прогресу учня

   Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача.

   Середній прогрес наших учнів
   +40 балів


   Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію 😊

    Онлайн-курс “Власне висловлення на максимум”
    Географія
    Хімія
    Фізика
    Біологія
    Історія України
    Англійська мова
    Математика
    Українська мова та література

    Як відбуваються заняття?

    Підготовка у 10 класі до ЗНО в Академіці відбувається у групах до 8 чоловік та включає у себе вивчення усіх тем за програмою 10 класу і опрацювання усіх типів завдань, передбачених програмою ЗНО. Є можливість навчатися аудиторно у наших відділеннях біля м. Харківська та м. Мінська, а також онлайн з будь-якого населеного пункту України.

    На кожному занятті учні отримують друкований конспект з практичною частиною, тому основний час на занятті приділений не переписуванню інформації у зошит, а розбору нового матеріалу та вирішенню тестових завдань. Таким чином, учні протягом року вчаться швидко та ефективно виконувати тестові завдання та правильно розрахувати час протягом написання самого тесту.

    Окрім вирішення типових тестів, на заняттях приділено час приділено та постійному повторенню усіх обов’язкових пам’яток, портретів історичних діячів та дат. Особлива увага приділяється розбору історичних карт на ЗНО та аналізу історичних джерел, адже саме вони викликають найбільший страх у 11-класників. Протягом року викладач з групою опрацьовує більше 100 уривків з історичних джерел тестів минулих років. Тому після нашого курсу школярі впевнено виконують завдання з картами та цитатами, адже вже мають відпрацьований алгоритм дій.

    Кожна самостійна та домашня робота коментуються викладачем у групі, а на діагностичний тест дається індивідуальний відгук та поради, як уникнути типових для учня помилок у майбутньому.    На курсі наші учні:

    • навчаться аналізувати історичні події та віднаходити причинно-наслідкові зв’язки;
    • визначатимуть назви, місце розташування та характерні особливості пам’яток архітектури та мистцетва;
    • зможуть впевнено аналізувати карти та плакати для ЗНО;
    • запам’ятають портрети усіх необхідних історичних персоналій;
    • навчаться швидко визначати історичні джерела за кількома ключовими словами;
    • вироблять алгоритм вирішення усіх типів завдань.

    Онлайн-заняття

    Групові онлайн-заняття відбуваються на платформі Zoom з використанням графічних планшетів. Поєднання таких інструментів відтворює атмосферу аудиторного заняття, а використання нашими викладачами різноманітних онлайн-інструментів для вивчення теорії та виконання вправ (Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet тощо) залучає учнів у процес навчання та робить кожну хвилину уроку ефективною.


    наші учні

    Історії успіху

    Репіленко Єлизавета, Історія України – 195,5

    Викладач Андрій Тофан – це вчитель 10/10. Він чудово надає матеріал, атмосфера на уроках весела, але не настільки, щоб заважати навчанню. Андрій вигадує смішні асоціації, вірші, що допомагають запам’ятати складний матеріал. Окрім конспектів, він надає ще багато додаткових посилань, за якими можна готуватися. Я дуже рада, що займалася підготовкою саме так. Мій результат з історії – 195,5 балів, хоч на початку року у мене було лише 143. Взагалі в Академіці панувала дружня атмосфера, була гарна можливість знайти нових друзів. Все супер)


    Матеріали

    Не потрібно купувати жодних посібників для підготовки до ЗНО з історії України! Ми розробили власну систему конспектів та блоків тестових завдань з усіх тем і на кожному уроці учень отримує власний роздрукований набір матеріалів!

    Кожен набір включає у себе блок “Повторення вивченого”, 2 теоретичних частини, 2 тренувальних тести і домашнє завдання. На початку року кожен учень отримує набір обов’язкових до вивчення на ЗНО дат, аби завжди мати їх під рукою.

    Окрім цього, періодично учні отримують додаткові тести та самостійні роботи у друкованому вигляді.


    Ціни та тривалість

    Підготовка до ДПА біля м. Харківська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА біля м. Мінська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА онлайн
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць

    Питання/відповіді

    Якщо учень склав вступний тест на низький бал, чи є шанс написати на 185+?
    Так, викладачі та методисти роблять усе можливе, аби учень отримав найвищий бал. Так, учень має доступ до усієї бази матеріалів, що розглядалися на курсі, отримує постійний відгук від викладача, а також вирішує усі типи завдань за усіма темами, що винесені на ЗНО. Але важливим фактором для успішного складання тесту є робота самого учня, а саме: відвідання усіх занять та систематичне виконання домашніх завдань.