Групові заняття з хімії для 8-10 класу

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію

  Отримати консультацію
  Заняття з хімії

  Хімія – надзвичайно цікава наука, проте в учнів часто виникають проблеми з її розумінням та навіть з’являється помилкове уявлення про те, що це наука про минуле.

  Наша команда хіміків, окрім викладання, працює над новітніми розробками в хімічних лабораторіях, тому ми не тільки допомагаємо учням надолужувати шкільну програму, але й надаємо доступ найсучасніших відомостей з хімії, розказуємо про застосування хімії у виготовленні смартфонів, у робототехніці, у сфері контролю над емоціями, у винайдені лікарських засобів… Цей список можна продовжувати дуже довго, адже хімія – це наука, що безперервно та інтенсивно розвивається.


  МИ ВІДНОВИЛИ НАВЧАННЯ ДИСТАНЦІЙНО! Триває донабір в групи 5-11 класів!


  Ми, освітяни, маємо важливу місію зараз – зберегти доступ до якісних знань! Ми є опорою для наших учнів, і саме тому ми працюватимемо із ще більшою жагою попри все! Йдемо за програмою МОН відповідно до класу учня, отримуємо знання, інтенсивно працюємо над їх поглибленням, підлаштовуємось під потреби кожного учня. Навчання триває до 31 травня. Залишайте заявку та продовжуйте навчання з нами. Групи до 8 учнів, вибір за класом та рівнем. За бажанням учнів навчання буде продовжено й на літні місяці.


   Навчання в Академіці – це:

   Цікаві та зозумілі пояснення

   За роки успішної підготовки учнів ми з’ясували, як зрозуміло та без втрат цінної інформації пояснювати всі теми з англійської мови. Наші викладачі цікавляться позавчальним життям учнів, а тому постійно шукають варіанти пояснення звичних тем ще більш зрозумілими для сучасного школяра способами.

   Використання інтерактивних платформ

   Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків, такі як Classtime, BBC Learning English, Quizlet, TEDxED, Breakingnewsenglish тощо. .

   Актуальний навчальний матеріал

   Дізнатися нові слова із статті у National Geografics. Вивчити граматичні правила за допомогою TED-виступу. Обговорити свіжі новини із The Guardians. Прокачати навички слухання разом із улюбленим серіалом. Наші викладачі використовують на уроках захопливі/цікаві автентичні матеріали, які заохочують учнів до навчання та розвивають мовні і життєві навички ХХІ століття. .

   Можливість обрати формат навчання

   Заняття відбуваються у наших офісах біля м. Харківська і м. Мінська та онлайн. Можна обрати найзручніший для вас варіант!

   Сучасні знання

   Доступною мовою розповідаємо про новітні розробки для того, щоб сформувати в учнів розуміння ролі хімії в сучасному світі та в житті кожної людини.

   Моніторинг прогресу учня

   Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача.

   Середній прогрес наших учнів
   +40 балів


   Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію 😊

    Онлайн-курс “Власне висловлення на максимум”
    Географія
    Хімія
    Фізика
    Біологія
    Історія України
    Англійська мова
    Математика
    Українська мова та література

    Як відбуваються заняття?

    Заняття з хімії в Академіці відбувається у групах до 8 людей та включає у себе вивчення усіх тем і опрацювання усіх типів завдань, передбачених шкільною програмою.

    Для кращого засвоєння матеріалу учні залучаються до виконання справжніх хімічних експериментів, які здійснюються під наглядом викладача.

    Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet.


    Онлайн-заняття

    Групові онлайн-заняття відбуваються на платформі Zoom з використанням графічних планшетів. Поєднання таких інструментів відтворює атмосферу аудиторного заняття, а використання нашими викладачами різноманітних онлайн-інструментів для вивчення теорії та виконання вправ (Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet тощо) залучає учнів у процес навчання та робить кожну хвилину уроку ефективною.

    Історії успіху

    Литвинова Валерія, біологія – 190, українська мова та література – 187, хімія – 162

    Оскільки я вже склала зно , можу не притримуватися певної схеми написання своєї думки , і почну з того , що коли я тільки прийшла в Академіку – мої знання з біології ( та й хімії також ) були , м’яко кажучи , ніякими . Я до останнього сумнівалась , чи зможу вдало скласти іспит , та чи вступлю в омріяний вищий заклад . Але завдяки академіці , а саме викладачу біологіі – Трохимчуку Роману( низький уклін , золота людина ), я в своїх знаннях з біології просто настільки наповнилася , ніби я на цій планеті вже три мільярди років … Одним словом , а точніше в цифровому вигляді – 190 балів . Так , іноді на заняттях я почувала себе найтупішою людиною на цій планеті , але коли я прийшла на зно , більшість тестів здалися такими простими , дит‘ясла і всі справи . Нормально думку сформулювати не вдалося , але підбиваючи підсумки : хочу ще раз подякувати академіці за ті знання й досвід , що я отримала за цей рік ! ( Також дякую Златі , викладачці з хімії( я відкрила для себе хімію з нових ракурсів , і отримала більше знань , аніж за 11 років школи) , та Аліні , викладачці з української мови та літератури ( це було неймовірно й надзвичайно цікаво ,особливо уроки з літератури ) .


    Матеріали

    Не потрібно купувати жодних посібників з хімії! Ми розробили власну систему конспектів та блоків завдань з усіх тем і на кожному уроці отримує власний роздрукований набір матеріалів! Приклад конспектів з хімії:

    Ціни та тривалість

    Підготовка до ДПА біля м. Харківська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА біля м. Мінська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА онлайн
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць

    студенти та випусники кращих ЗВО країни

    Наші викладачі

    Наші викладачі – це найкращі студенти, аспіранти та випускники топових ЗВО Києва. Ми впевнені в наших викладачах, адже кожен із них пройшов 3-етапний відбір із конкурсом 11,2 претенденти на місце.


    Ціни та тривалість

    Підготовка до ДПА
    біля м. Харківська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА
    біля м. Мінська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА
    онлайн
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць