Володіння англійською мовою дозволяє знаходити нових друзів по всьому світу, брати участь у міжнародних програмах обміну, претендувати на високооплачувану посаду та відчувати себе впевнено під час подорожей закордрн. У “Академіці” ми з радістю допомагаємо нашим учням вивчати англійську мову!
Репетиторство 1-10 класи! Набір триває! Старт навчання – 11 вересня!
За роки успішної підготовки учнів ми з’ясували, як зрозуміло та без втрат цінної інформації пояснювати всі теми з англійської мови. Наші викладачі цікавляться позавчальним життям учнів, а тому постійно шукають варіанти пояснення звичних тем ще більш зрозумілими для сучасного школяра способами.
Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків, такі як Classtime, BBC Learning English, Quizlet, TEDxED, Breakingnewsenglish тощо. .
Дізнатися нові слова із статті у National Geografics. Вивчити граматичні правила за допомогою TED-виступу. Обговорити свіжі новини із The Guardians. Прокачати навички слухання разом із улюбленим серіалом. Наші викладачі використовують на уроках захопливі/цікаві автентичні матеріали, які заохочують учнів до навчання та розвивають мовні і життєві навички ХХІ століття. .
Заняття відбуваються у наших офісах біля м. Харківська і м. Мінська та онлайн. Можна обрати найзручніший для вас варіант!
У випадку посилення карантинних заходів ми без проблем організуємо перехід на дистанційне навчання без втрати якості навчального процесу.
Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача.
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію 😊
Вивчення англійської мови в Академіці відбувається у групах до 8 чоловік та включає у себе вивчення та закріплення усіх граматичних та лексичних тем, визначених навчальною програмою МОН.
Перед записом у групу ми проводимо обов’язкове тестування, щоб дізнатися поточний рівень учня та підібрати актуальну/ зручну групу. Система рівнів в Академіці базується на класифікації CERF: Elementary (A1-A2), Pre-intermediate (A2-B1), Intermediate (B1), Upper-intermediate (B2)
Вивчення англійської мови передбачає розвиток 4-х основних мовних навичок: «Читання та використання мови», «Аудіювання», «Письмового мовлення» та «Говоріння». Окрім того, для учнів 8-10 клас вводиться додатковий елемент підготовки до іспитів: учні вчаться виконувати типові завдання міжнародних мовних екзаменів, НМТ з англійської мови.
Пріоритетною на наших заняттях є активна робота кожного учня, адже під час практики засвоєння мови відбувається ефективніше. Саме тому на уроках учні виконують тренувальні вправи, працюють в парах чи міні-групах, а також грають у навчальні ігри. Наші викладачі зроблять все, щоб ваша дитина не просто знала дієслівні часи та список слів зі словника, а й вміла грамотно їх використовувати у повсякденному мовленні. Окрім того, на заняттях викладач аналізує типові для цієї групи помилки та пропонує учням способи вирішення проблем, що виникають. Щотижня ми організовуємо розмовні клуби, на яких учні мають можливість вдосконалювати англійську разом із носієм мови. Дружня атмосфера та цікаві теми гарантовано!
Групові онлайн-заняття відбуваються на платформі Zoom з використанням графічних планшетів. Поєднання таких інструментів відтворює атмосферу аудиторного заняття, а використання нашими викладачами різноманітних онлайн-інструментів для вивчення теорії та виконання вправ (Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet тощо) залучає учнів у процес навчання та робить кожну хвилину уроку ефективною.
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію 😊
Наші викладачі – це найкращі студенти, аспіранти та випускники топових ЗВО Києва. Ми впевнені в наших викладачах, адже кожен із них пройшов 3-етапний відбір із конкурсом 11,2 претенденти на місце.
Англійська мова – 188
КНУ імені Тараса Шевченка. Інститут філології
Бакалавр з методики викладання англійської мови та літератури. Багаторазова призерка обласних і районних олімпіад та конкурсів з української мови та літератури, англійської мови. У п’ятірці кращих студентів спеціальності. Крім англійської, володіє турецькою мовою на середньому рівні. Викладає англійську мову для середніх та старших класів на відділенні м. Харківська.
Англійська мова – 196
Львівський національний університет імені Івана Франка. Факультет міжнародних відносин.
Окрім англійської, вільно володіє шведською мовою, а також має середній рівень володіння японською, іспанською та німецькою. Волонтерка Українсько-Скандинавського центру, володарка гранту та стипендіатка Шведського Інституту. Має досвід організації мовних проєктів, у викладанні застосовує ефективні сучасні методики. Досвід викладання – 4 роки. Викладає англійську мову онлайн для учнів середньої школи, а також готує до НМТ. Працює Онлайн.
Українська мова – 200
Історія України – 200
Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Інститут міжнародних відносин.
Призерка районних та обласних олімпіад з правознавства та української мови. Стипендіантка ННІМВ. Членкиня департаментів університету, брала участь в наукових конференціях (у тому ж числі англомовних). Досвід роботи – 1 рік. Викладає англійську для учнів молодших класів офлайн на ст. м. Харківська.
Математика – 200
Українська мова – 200
Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Економічний факультет.
Призерка Конкурсу‐захисту науково‐дослідницьких робіт учнів‐членів МАН України, багаторазова призерка обласних олімпіад з української мови та історії. Рівень володіння англійською мовою: тест Дуолінго – рівень С1, тест EF set – рівень С2. Учасниця англомовної науковою конференції. Волонтерка громадської організації “Українська волонтерська служба”. Досвід викладання – 2 роки. Викладає в офісі біля ст. м. Мінська для учнів 5-11 класів, готує до НМТ.
Англійська мова – 187
Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Інститут міжнародних відносин.
Склала тест TOEFL, який підтверджує знання англійської на високому рівні, вивчає мову більше 8 років. Брала участь у великій кількості олімпіад та конкурсів, наприклад, “Грінвіч”, в яких займала призові місця. Викладає англійську мову для учнів молодшої та середньої школи та готує до НМТ на м. Мінська.
1. Залиште свою заявку на сайті.
2. Зачекайте на дзвінок адміністратора та отримайте консультацію
3. Пройдіть вступний тест для визначення рівня знань аби ми запропонували комфортну групу
4. Узгодьте розклад та укладіть договір
5. Розпочніть заняття в Академіці!
Долучитися до курсу можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань.
Якщо учень пропустив заняття, є можливість вивчити пропущену тему разом з іншою групою. У випадку, якщо учень не може відвідати відпрацювання за запропонованим розкладом, він самостійно опрацьовує матеріал, а потім отримує індивідуальну консультацію викладача з цієї теми.
Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Після зрізів кожен учень отримує відгук про помилки, зроблені у тесті та поради, як їх уникнути у майбутньому. Тести з англійської мови направлені на перевірку 4-х основних мовних навичок: «Читання та використання мови», «Аудіювання», «Письмове мовлення» та «Говоріння». Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.
Так. На заняттях обов`язково присутня частина говоріння. До того ж викладач використовує на занятті виключно англійську мову, якщо рівень групи середній і вище.
Головна мета наших занять – не зазубрювання правил та списків слів, а засвоєння мови через комунікацію та активну практику. Саме тому викладач використовує на уроках автентичні матеріали та інтерактивні ресурси для навчання, готує завдання адаптовані під реальні життєві ситуації, а також проводить тематичні заняття, які знайомлять із життям у англомовних країнах. Вашій дитині точно не буде нудно!
Рівні в “Академіці” засновані на Загальноєвропейських Рекомендаціях з мовної освіти (CERF) та Global Scale of English (GSE) та передбачають відповідний перелік мовних компетенцій для кожного рівня. Проте варто звернути увагу, що програма наших груп може відрізнятися від того, що вивчає ваша дитина в школі, адже у нас головним критерієм формування групи є початковий рівень учня, я не клас.