Курс підготовки до ДПА з української мови

  Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію

  Отримати консультацію
  Українська мова

  Українська мова є обов’язковим предметом для складання державної підсумкової атестації (ДПА) в 9 класі. Формою ДПА з української мови в 9 класі є диктант.


  МИ ВІДНОВИЛИ НАВЧАННЯ ДИСТАНЦІЙНО! Триває донабір в групи 5-11 класів!


  Ми, освітяни, маємо важливу місію зараз – зберегти доступ до якісних знань! Ми є опорою для наших учнів, і саме тому ми працюватимемо із ще більшою жагою попри все! Йдемо за програмою МОН відповідно до класу учня, отримуємо знання, інтенсивно працюємо над їх поглибленням, підлаштовуємось під потреби кожного учня. Навчання триває до 31 травня. Залишайте заявку та продовжуйте навчання з нами. Групи до 8 учнів, вибір за класом та рівнем. За бажанням учнів навчання буде продовжено й на літні місяці.


    Підготовка до ДПА в Академіці – це:

    Цікаві та зрозумілі пояснення

    За роки успішної підготовки учнів до ДПА ми з’ясували, як зрозуміло та без втрат цінної інформації пояснювати всі теми з української мови. Наші викладачі цікавляться позанавчальним життям учнів, а тому постійно шукають варіанти пояснення звичних тем ще більш зрозумілими для сучасного школяра способами.

    Використання інтерактивних платформ

    Для закріплення та ефективнішого вивчення матаріалу ми активно застосовуємо можливості онлайн-платформ та мобільних додатків Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet.

    Безкоштовний доступ до усіх навчальних матеріалів

    Учні кожної групи отримують посилання на мультимедійні матеріали, що були використані на занятті. База поповнюється протягом навчального року по мірі розгляду теорії. Окрім цього, викладач надає посилання на додаткові онлайн ресурси, аби зацікавити учнів конкретною темою, що вивчається. .

    Можливість обрати формат навчання

    Заняття відбуваються у наших офісах біля м. Харківська і м. Мінська та онлайн. Можна обрати найзручніший для вас варіант!

    Адаптивність навчання

    У випадку посилення карантинних заходів ми без проблем організуємо перехід на дистанційне навчання без втрати якості навчального процесу.

    Моніторинг прогресу учня

    Після кожного діагностичного тесту батьки отримують результат своєї дитини та коментарі викладача.

    Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора 😊

    Отримати консультацію

    Як відбуваються заняття?

    Підготовка до ДПА в Академіці відбувається у групах до 8 осіб та включає у себе вивчення усіх тем із української мови, що дозволяють успішно написати диктант.

    Протягом року кожен учень пише щонайменше 40 диктантів, викладач особисто їх перевіряє, надає короткий письмовий аналіз допущених помилок та коригує план подальших занять відповідно до того, як учень засвоїв попередні теми.

    Окрім того, на заняттях викладач аналізує типові для цієї групи помилки та пропонує учням способи вирішення проблем, що виникають. Викладач організовує діяльність так, щоб до кінця навчального року кожен учень написав усі диктанти, що передбачені рекомендаціями Міністерства освіти та можуть трапитися на ДПА.


    Онлайн-заняття

    Групові онлайн-заняття відбуваються на платформі Zoom з використанням графічних планшетів. Поєднання таких інструментів відтворює атмосферу аудиторного заняття, а використання нашими викладачами різноманітних онлайн-інструментів для вивчення теорії та виконання вправ (Classtime, Kahoot, Quizlet, НаУрок, Padlet тощо) залучає учнів у процес навчання та робить кожну хвилину уроку ефективною.


    На курсі наші учні:

    1. навчаться правильно розставляти всі розділові знаки
    2. будуть впевнені у правильності вживання та написання слів української мовою
    3. знатимуть, які слова пишуться разом, а які — через дефіс
    4. розрізнятимуть пряму та непряму мову
    5. упізнаватимуть потрібний розділовий знак за довжиною паузи
    6. опрацюють усі власні назви, що складні для написання
    7. опрацюють усі варіанти диктанту

    Матеріали

    Не потрібно купувати жодних посібників для підготовки до ДПА з української мови! Ми розробили власну систему конспектів та блоків тестових завдань з усіх тем і на кожному уроці отримує власний роздрукований набір матеріалів!

    Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію від адміністратора 😊

    Отримати консультацію

    Як контролюється навчальний прогрес учня?

    Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Після зрізів кожен учень отримує відгук про помилки, зроблені в тесті чи диктанті, та поради, як їх уникнути у майбутньому. Навесні учні пишуть фінальний зріз у форматі пробного ДПА.
    Після проходження усієї теорії на останніх заняттях відбувається симуляція ДПА, щоб максимально наблизити учнів до умов складання тесту. Результати пробного екзамену повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.

    Відгуки батьків

    Оксана Анатоліївна, син Кирил, 9 клас

    Задоволені навчанням. Математика покращилась, українською мовою займається із зацікавленням. Подобається склад викладачів, які змогли знайти підхід до дітей. Коли молодший буде в 5 класі, обов’язково приведу підтягувати хвости в Академіку!

    Олена Миколаївна, син Ілля, 9 клас

    Дуже корисне навчання. Академіку відвідує вже друга дитина, перша успішно склала ЗНО і вступила на бюджет. Тому бажаємо, щоб Ілля також зробив це!

    Ціни та тривалість

    Підготовка до ДПА
    біля м. Харківська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА
    біля м. Мінська
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць
    Підготовка до ДПА
    онлайн
    Тривалість:
    вересень-травень
    Періодичність:
    1 раз/тиждень, 90 хв
    Вартість:
    1000 грн./місяць

    студенти та випусники кращих ВНЗ та ЗВО країни

    Наші викладачі

    Наші викладачі – це найкращі студенти, аспіранти та випускники топових ЗВО Києва. Ми впевнені в наших викладачах, адже кожен із них пройшов 3-етапний відбір із конкурсом 11,2 претенденти на місце.

    Росла Анастасія

    Українська мова і література – 195

    КНУ ім. Тараса Шевченка, Інститут Філології.

    Перелік предметів ДПА

    Питання/відповіді

    Як записатися?

    1. Залиште свою заявку на сайті.
    2. Пройдіть безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань.
    3. Отримайте безкоштовну консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі.
    4. Оберіть зручний для себе розклад.
    5. Розпочніть заняття в Академіці.

    Долучитися до курсу можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань.

    Якщо учень пропустив заняття, чи є можливість відпрацювання?

    Якщо учень пропустив заняття, є можливість вивчити пропущену тему разом з іншою групою. У випадку, якщо учень не може відвідати відпрацювання за запропонованим розкладом, він самостійно опрацьовує матеріал, а потім отримує індивідуальну консультацію викладача з цієї теми.

    Як контролюється навчальний прогрес учня?

    Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Після зрізів кожен учень отримує відгук про помилки, зроблені у тесті та поради, як їх уникнути у майбутньому.

    Результати зрізів повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.