Групові заняття з біології, 9-10 класи

  Записатися
  Заняття з біології

  Відкрито набір у річні групи навчання для учнів 5-10 класів!
  Старт занять – 13 вересня!

  Річний курс для учнів 5-10 класів в Академіці – це навчання з основних шкільних предметів. Учні 9 класів вивчають усю необхідну для ДПА теорію та практику, уміщену у 35-36 занять тривалістю 90 хвилин. Навчання відбувається у відділеннях Академіки та онлайн.


  Групові заняття з біології для 9 – 10 класу спрямовані на ефективне засвоєння шкільної програми з цього предмета. Заняття побудовані таким чином, аби учні зрозуміли основні поняття та явища, навчилися працювати з прикладними задачами та зацікавилися біологією як наукою та як повсякденним явищем, адже саме ці вміння є ключовими для успішного навчання.

  Робота з мікроскопом

  Під час практичних занять учні вчаться працювати із сучасним мікроскопом та засвоюють вивчений теоретичний матеріал на практиці.

  Групи з біології формуються за класами, тому курс передбачає вивчення усіх передбачених шкільною програмою тем відповідного класу і адаптується до сучасного рівня розвитку науки. Особлива увага приділяється розв’язанню прикладних задач із біології, що стимулює учня звертати увагу на явища навколишнього світу з наукової точки зору. Програма 10 класу передбачає виконання завдань у форматі ЗНО, аби учні поступово звикали до розв’язування типових тестів.

  МІНІ-ГРУПИ

  Заняття відбуваються у групах до 8 чоловік

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  Викладач контролює прогрес, дає відгук та підлаштовує програму під потреби конкретного учня

  ВІДПОВІДНІСТЬ УСІХ МАТЕРІАЛІВ ПРОГРАМІ МОН

  Уся теорія та практичні завдання відповідають програмі МОН для підготовки до ЗНО і ДПА.

  Ціни та тривалість

  Групові заняття з біології для 9-10 класів у відділенні біля м. Харківська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  1 раз/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  900 грн./місяць
  Групові заняття з біології для 9-10 класів у відділенні біля м. Мінська
  Тривалість:
  вересень-травень
  Періодичність:
  1 раз/тиждень, 90 хв
  Вартість:
  1000 грн./місяць

  Як записатися на курс?

  Для запису на групові заняття з біології необхідно залишити заявку на сайті або за телефоном та пройти безкоштовний пробний тест для визначення початкового рівня знань учня онлайн або в офісі. Учень отримує консультацію викладача з розбором тесту в офлайн чи онлайн форматі. Після цього відбувається підписання договору, оплата першого місяця навчання та початок занять. Долучитися до курсу  можна у будь-який момент навчального року, написавши пробний тест для визначення рівня знань учня.

  Як відбуваються заняття?

  Вивчення матеріалу підлаштоване під потреби і рівень групи, тому навіть найзаплутаніші на перший погляд біологічні процеси стають зрозумілими завдяки доступному та професійному поясненню. Частина навчальних годин виділена для роботи з мікроскопом, що дозволяє закріпити вивчений матеріал на практиці.

  На заняттях усі учасники групи мають персональний набір роздаткових матеріалів (теорія і практичні завдання), а пояснення матеріалу супроводжується демонстрацією мультимедійних презентацій.

  Як контролюється навчальний прогрес учня?

  Раз на кілька місяців учень пише навчальний зріз, у якому охоплено весь обсяг вивченого матеріалу. Результати тестування повідомляються батькам. Також батьки можуть ознайомитися з коментарями викладача щодо успішності їхньої дитини.

  Викладачі

  Сковородка Маргарита

  Сковородка Маргарита

  Біологія - 200

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  Інститут біології та медицини

  Досвід роботи з учнями - 2 роки. Готує до ЗНО, групові заняття з 9-11 класами. Працює в офісі "Академіки" біля м. Мінська та онлайн.

  Трохимчук Роман

  Біологія - 198

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"

  Призер Міжнародної олімпіади з біології 2018 року, бронзова медаль. Досвід роботи з учнями - 2 роки. Готує до ЗНО. Працює в офісі "Академіки" біля м. Харківська.

  Пов'язані матеріали

  6 книжок для ефективного навчання
  Часом ми відчуваємо у собі сили здійснити прорив у навчанні: ми прагнемо скласти ЗНО на 200, отримати високу оцінку в читати далі
  Біологія на 200: підбірка корисних ресурсів
  Біологія – один з найцікавіших предметів у шкільній програмі! Не вірите? Пропонуємо підбірку корисних ресурсів, що зроблять вивчення біології дійсно читати далі
  Корисні поради для ефективного запам’ятовування інформації
  Вірите ви чи ні, але наш мозок справді має необмежені можливості, коли потрібно щось згадати. Тобто якщо ви запам’ятовували інформацію читати далі