Як легко запам’ятовувати формули?

  Відкрито набір у групи підготовки до ЗНО і ДПА 2022! Старт занять – 13 вересня!


  Річна підготовка в Академіці – це курс підготовки до ЗНО і ДПА з основних навчальних предметів. Програма курсу охоплює усю необхідну для ЗНО і ДПА теорію та практику, уміщену у 70-72 занять тривалістю 90 хвилин.Заняття відбуваються у відділеннях Академіки та онлайн.


   Розповідаємо про 5 ефективних методів ⤵️

   1️⃣ Випиши всі необхідні формули і поділи їх на групи за схожими ознаками. Наприклад, більшість формул, що стосуються енергії, схожі між собою коефіцієнтом ½ перед добутком коефіцієнта на величину в квадраті 🤔 Закон всесвітнього тяжіння та Закон Кулона мають подібні формули, тому можуть належати до однієї групи. Запам’ятай такі тематичні групи, адже їх менше, ніж самих формул.


   Детальніше про підготовку до ЗНО з Академікою можна прочитати тут ☺️


   2️⃣ Вивчи, що Ватти – це Вольти × Ампери, а також Ньютони × метри / секунди 🙀 Уміння оперувати величинами допомагає запам’ятовувати і “жонглювати” формулами, виводити одні з інших.

   3️⃣ Перепиши всі формули у величинах. Але не бездумно з підручника, а вникаючи у зміст кожної 🤓

   4️⃣ Найкращий ключ до запам’ятовування – це розуміння 🧐 Помедитуй над формулами, адже у них закладений певний сенс. Кожна формула показує, що буде, якщо зменшиться якась із величин, або збільшиться інша.

   5️⃣ Придумуй смішні історії, які б допомогли запам’ятати формулу. Наприклад, щоб запам’ятати формулу площі круга S=πr2, можна використати історію про пригоди Супермена 🦸‍♂️

   ↪️ Супермен (S) бігав рівно (=) по всій площі круга за мишею (π), що випромінює радіацію у квадраті (r2).

   Як легко запам'ятовувати формули