Академіка запускає вебінари до ЗНО!

Надважлива інформація для 11-класників! Академіка запускає вебінари, що присвячені найскладнішим темам ЗНО. Ми зруйнуємо стереотипи про те, що неможливо ефективно готуватися онлайн!

Записатися на заняття

Географія
Хімія
Фізика
Біологія
Історія України
Англійська мова
Математика
Українська мова та література

На тебе чекають вебінари з чотирьох предметів – української мови, математики, історії України та біології.

Теми перших вебінарів:

  1. Українська мова. Відокремлені члени речення (6 квітня, 11:00).

Після вебінару ти легко визначатимеш кожен із ускладнювальних компонентів простого речення, знатимеш, коли при відокремленій прикладці ставиться тире, а коли – кома, розумітимеш, як відрізняти іменну частину складеного іменного присудка від відокремленого означення… І це ще далеко не все!

  • Історія України. Крим і кримські татари (7 квітня, 11:00).

Під час вебінару ти дізнаєшся коротку історію Кримського ханства, розбереш національне відродження кримських татар, довідаєшся, хто такі Ісмаїл Гаспринський та Номан Челебіджіхан і чому їх треба знати на ЗНО.

  • Математика. Функції. Аналіз функцій за основними властивостями (8 квітня, 11:00).

Під час вебінару ти розберешся, чому не будь-який графік є функцією, навчишся досліджувати функції на парність, більше не плутатимеш область визначення із областю значень, і точно знатимеш, як їх швидко знаходити.

  • Біологія. Обмін речовин та перетворення енергії (10 квітня, 11:00).

Протягом вебінару ти дізнаєшся про клітинне дихання та фотосинтез, розберешся, що таке транскрипція та трансляція, отримаєш цінні поради щодо успішного складання тесту.

Твої викладачі – впевнені професіонали у підготовці до ЗНО з глибоким розумінням предмету, випускники або магістранти КНУ, НаУКМА та КПІ.

  • Тривалість: 1,5 години.
  • Періодичність: 1-2 рази на тиждень (залежно від предмету).
  • Вартість: 100 гривень. Для учнів Академіки – 50 гривень.

А ще маємо для тебе приємний бонус – електронний конспект уроку з ретельно відібраним матеріалом, що допоможе тобі легко повторити вивчене.

Слідкуй за анонсами на сайті та реєструйся за посиланням: bit.ly/2R7c049! Отримуй максимум знань за мінімальний термін!