Історія України стала обов’язковим предметом для вступу в 2022 році! Що робити?

  В умовах агресії росії проти нашої держави, історію України затверджено одним з трьох предметів, обов’язкових для складання в рамках Національного мультипредметного тесту (НМТ). Відомо, що це буде комплексний тест, що міститиме запитання з трьох предметів: українська мова, математика та історія України.

  Більше про НМТ та умови вступу у 2022 році в нашій статті:
  Що буде замість ЗНО у 2022 році?

  За даними УЦОЯО, «завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО”. 

  Обираючи на початку року між складанням ЗНО з історії України та англійської мови, не всі зупинилися на історії України. А зважаючи на проблему захворюваності на ковід протягом останніх двох років та впроваджені карантинні заходи, не всім навчальним закладам вдалось забезпечити безеперешкодне вивчення історії України як базової шкільної дисципліни.

  Академіка пропонує рішення, яке дозволить за 3 місяці побудувати історичну “канву” і написати тест на максимум! 

  6 квітня стартував безкоштовний курс з історії України, у якому розглядаються загальні риси кожного історичного періоду. Програма передбачає 15 онлайн-консультацій з викладачем та охоплює всі періоди історії, знання яких передбачене програмою ЗНО. Після кожного заняття надаються матеріали — розробки наших викладачів-істориків, магістрів та випускників КНУ імені Тараса Шевченка, теми для самостійного опрацювання та практичні тестові завдання. Аналіз помилок, допущених під час роботи з практичними завданнями, дозволить учням перенести вивчений матеріал у довготривалу пам’ять.  

  Цей курс розрахований передусім на учнів, що не готувалися до складання ЗНО з історії України, але вивчають цю дисципліну для написання НМТ. Курс буде цікавим для тих, хто хоче за короткий термін поглибити розуміння історії України та сформувати цілісну картину формування та розвитку української нації. 

  Для тих, хто хоче детально опрацювати програму з історії України до НМТ, Академіка пропонує платний варіант курсу. Він передбачає опанування всієї програми з цієї дисципліни за 36 занять (24 заняття по 90 хв та 12 занять по 60 хв). За цей час учень максимально зануриться в підготовку до складання тесту та разом із викладачам виконає максимально можливу кількість тестових завдань із кожної теми. 

  Викладачі курсу — випускник та магістр історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, що склали ЗНО з історії України на 200 балів. 

  Записатися на будь-який варіант курсу можна через чат-бот в Телеграм: https://t.me/Akademika_admin_bot. 

  Перейдіть за посиланням, заповність коротку форму та зазначте, що хотіли б потрапити на курс з історії. 

  До уваги наших читачів публікуємо теми з історії України, які будуть розглянуті в рамках безкоштовного курсу.

  1. Вступ до історії України. Стародавня історія України.

  2. Русь-Україна (Київська держава)

  3. Галицько-Волинська держава. Монгольська навала. Українські землі в складі Великого князівства Литовського та Королівства Польського.

  4. Українські землі в складі Речі Посполитої.

  5. “Хмельничина” та “Руїна” . Козацька Україна в другій половині XVIII ст.

  6. Україна наприкінці XVII – у XVIII ст.

  7. Україна в складі Російської та Австрійської імперій у першій половині ХІХ ст.

  8. Україна в складі Російської та Австрійської (Австро-Угорської) імперій у другій половині ХІХ ст.

  9. Україна в складі Російської та Австро-Угорської імперій на початку ХХ ст. Перша світова війна

  10. Українська революція. Визвольні змагання 1917-1921 рр.

  11. Україна між двома світовими війнами

  12. Друга світова війна

  13. Україна в 1945 – 1964 рр.

  14. Україна в 1964 – 1991 рр.

  15. Україна за доби незалежності