Наука? Залюбки!

  Цікавишся науковими новинками та інноваціями? Лови добірку класних художніх книг, завдяки яким ти поринеш в мандрівку захопливим світом науки:

  📘 Білл Брайсон «Коротка історія майже всього на світі». Надзвичайно легка, цікава та захоплююча книга. Думаєш, що не можливо описати все про все в одній книзі, але Брайсону це вдалося! Якщо у школі ти захоплено розглядаєш схему внутрішньої будови Землі чи із задоволенням вивчаєш хімічні сполуки, ця книжка стане твоєю улюбленою.

  📘 Аліна Штефан «Літо довжиною в ДНК». Головні герої повісті – підлітки, захоплені біотехнологією і ладні розповідати про неї всім навколо. Проте сюжетна лінія слугує лише рамкою для викладення саме біологічної інформації. Виходить така собі мозаїка з цікавих фактів про сучасні біотехнологічні розробки. Ця книга може легко замінити нудний урок з біології.

  📘 Стівен Гокінґ, Люсі Гокінґ «Джордж та блакитний супутник». П’ята книжка з серії про Джорджа та Енні – підлітків, які понад усе на світі мріють знову побувати в космосі. Багато цікавої інформації про будову та походження Всесвіту, космічні місії, Сонячну систему, а також підступні злочинці, загадки та таємниці, відважні науковці і навіть кабанчик на ім’я Фредді – усе це в цій книжці.

  📘 Ніл Шубін «Риба, що всередині нас». Якщо ти вважаєш біологію нудною та нецікавою, ця книга змінить твоє ставлення. Розвиток організму, яка тварина від якої походить і чому, чим займаються палеонтологи, – все це автор викладає легко, ніби граючись.

  📘 Дік Свааб «Ми – це наш мозок». Книга всесвітньо відомого нідерландського нейробіолога, який спеціалізується на дослідженні мозку, розповість про різницю між мозком хлопця та дівчини, що відбувається у передлобній корі головного мозку, що робили фермери, щоб вівця прийняла чуже ягня, як своє та багато іншого.

  #akademika_ua #книги #instabook #bookstagram #щопочитати