Як легко запам’ятовувати формули?

  Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня!


  Інтенсив в Академіці – це прискорена підготовка до ЗНО та ДПА з основних навчальних предметів. Програма курсу охоплює теорію та практику із тем, що надають найбільше балів на ЗНО і ДПА та уміщена в 36 занять по 90 хв та 18 занять по 60 хв. Заняття відбуваються у відділеннях Академіки та онлайн.


  Розповідаємо про 5 ефективних методів ⤵️

  1️⃣ Випиши всі необхідні формули і поділи їх на групи за схожими ознаками. Наприклад, більшість формул, що стосуються енергії, схожі між собою коефіцієнтом ½ перед добутком коефіцієнта на величину в квадраті 🤔 Закон всесвітнього тяжіння та Закон Кулона мають подібні формули, тому можуть належати до однієї групи. Запам’ятай такі тематичні групи, адже їх менше, ніж самих формул.


  Детальніше про підготовку до ЗНО з Академікою можна прочитати тут ☺️


  2️⃣ Вивчи, що Ватти – це Вольти × Ампери, а також Ньютони × метри / секунди 🙀 Уміння оперувати величинами допомагає запам’ятовувати і “жонглювати” формулами, виводити одні з інших.

  3️⃣ Перепиши всі формули у величинах. Але не бездумно з підручника, а вникаючи у зміст кожної 🤓

  4️⃣ Найкращий ключ до запам’ятовування – це розуміння 🧐 Помедитуй над формулами, адже у них закладений певний сенс. Кожна формула показує, що буде, якщо зменшиться якась із величин, або збільшиться інша.

  5️⃣ Придумуй смішні історії, які б допомогли запам’ятати формулу. Наприклад, щоб запам’ятати формулу площі круга S=πr2, можна використати історію про пригоди Супермена 🦸‍♂️

  ↪️ Супермен (S) бігав рівно (=) по всій площі круга за мишею (π), що випромінює радіацію у квадраті (r2).

  Як легко запам'ятовувати формули