Стратегія підготовки до ЗНО: яких помилок варто уникнути вашій дитині

  Ваша дитина готується до ЗНО, але Ви відчуваєте, що щось йде не так? Давайте разом розберемо найпоширеніші помилки в підготовці до ЗНО.

  Вибір багатьох предметів відразу

  Ви не знаєте, куди буде вступати Ваша дитина і які предмети їй необхідні? Спробуйте визначити кілька пріоритетних предметів для підготовки та сконцентруйте увагу дитини саме на них.

  Важливо знати свій рівень знань із предметів, щоб вдало розпланувати підготовку і виважено підійти до втілення плану. Для цього можна виконати один із тестів ЗНО попередніх років або пройти тестування на визначення свого рівня знань в Академіці на Дні Відкритих Дверей і додатково отримати коментар щодо слабких та сильних сторін.

  Неякісні підручники і посібники для підготовки

  Використання неактуальних навчальних матеріалів може негативно позначитися на ефективності вивчення предмета, адже програма ЗНО оновлюється щороку. Тому при підборі навчальних матеріалів необхідно звертати увагу на відповідність теоретичних матеріалів програмі ЗНО 2022 р.

  Неправильна стратегія підготовки

  Набрати високий бал на ЗНО не можна лише вирішенням тестів і гортанням конспектів. Перш ніж вирішувати завдання ЗНО, потрібно якісно пройти тему, не просто прочитати, а саме вивчити. Підготовка повинна бути розумною і правильно організованою.

  quote

  Детальніше про стратегії вивчення нового матеріалу можна прочитати у статті
  Як правильно вивчати новий матеріал?


  Відкрито набір у групи інтенсивів до ЗНО та ДПА 2022! Старт занять – 17 січня!


  Інтенсив в Академіці – це прискорена підготовка до ЗНО та ДПА з основних навчальних предметів. Програма курсу охоплює теорію та практику із тем, що надають найбільше балів на ЗНО і ДПА та уміщена в 36 занять по 90 хв та 18 занять по 60 хв. Заняття відбуваються у відділеннях Академіки та онлайн.


  Детальніше про підготовку до ЗНО з Академікою можна прочитати тут ☺️  Вчити все підряд

  Для успішного написання ЗНО необхідно знати не усю шкільну програму, а конкретні теми. Тому перед початком підготовки варто детально ознайомитися з програмою ЗНО з кожного предмету і приділити увагу лише необхідним темам.

  Перевантажений розклад

  Тайм-менеджмент – ключовий компонент успішної підготовки. Неправильний розподіл часу і сил можуть сильно знизити ефективність занять, особливо наприкінці навчального року. Підготовка до ЗНО – це марафон, тому важливо зберегти запас мотивації та уваги на весь навчальний рік. Не варто гнатися за кількістю матеріалу, що вивчається за одне заняття. Краще сконцентруватися на періодичності занять та системності повторення, а час для цього закладати у щоденному розкладі дитини.

  quote

  Ознайомтеся з підбіркою книг для ефективого навчання Вашої дитини у статті “6 книжок для ефективного навчання“.

  Навчання цілими днями

  Навчання без відпочинку негативно впливає на мислення і концентрацію. Читання художньої літератури, заняття спортом, повноцінний сон і харчування, прогулянки на свіжому повітрі позитивно позначаються на ефективності підготовки і психічний готовності до випробувань і стресу.

  Марта-Марія Костів

  Підготовка до ЗНО