Академіка запускає вебінари до ЗНО!


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/akadem01/akademika.com.ua/www/wp-content/themes/akademika/functions.php on line 1092

Надважлива інформація для 11-класників! Академіка запускає вебінари, що присвячені найскладнішим темам ЗНО. Ми зруйнуємо стереотипи про те, що неможливо ефективно готуватися онлайн!

На тебе чекають вебінари з чотирьох предметів – української мови, математики, історії України та біології.

Теми перших вебінарів:

  1. Українська мова. Відокремлені члени речення (6 квітня, 11:00).

Після вебінару ти легко визначатимеш кожен із ускладнювальних компонентів простого речення, знатимеш, коли при відокремленій прикладці ставиться тире, а коли – кома, розумітимеш, як відрізняти іменну частину складеного іменного присудка від відокремленого означення… І це ще далеко не все!

  • Історія України. Крим і кримські татари (7 квітня, 11:00).

Під час вебінару ти дізнаєшся коротку історію Кримського ханства, розбереш національне відродження кримських татар, довідаєшся, хто такі Ісмаїл Гаспринський та Номан Челебіджіхан і чому їх треба знати на ЗНО.

  • Математика. Функції. Аналіз функцій за основними властивостями (8 квітня, 11:00).

Під час вебінару ти розберешся, чому не будь-який графік є функцією, навчишся досліджувати функції на парність, більше не плутатимеш область визначення із областю значень, і точно знатимеш, як їх швидко знаходити.

  • Біологія. Обмін речовин та перетворення енергії (10 квітня, 11:00).

Протягом вебінару ти дізнаєшся про клітинне дихання та фотосинтез, розберешся, що таке транскрипція та трансляція, отримаєш цінні поради щодо успішного складання тесту.

Твої викладачі – впевнені професіонали у підготовці до ЗНО з глибоким розумінням предмету, випускники або магістранти КНУ, НаУКМА та КПІ.

  • Тривалість: 1,5 години.
  • Періодичність: 1-2 рази на тиждень (залежно від предмету).
  • Вартість: 100 гривень. Для учнів Академіки – 50 гривень.

А ще маємо для тебе приємний бонус – електронний конспект уроку з ретельно відібраним матеріалом, що допоможе тобі легко повторити вивчене.

Слідкуй за анонсами на сайті та реєструйся за посиланням: bit.ly/2R7c049! Отримуй максимум знань за мінімальний термін!